d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1112113114115116341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 15 2009 06:00am
Quote (Ghostmasterq @ Wed, Apr 15 2009, 01:55pm)
valaki don8 erre :(
#5 3+Fire 20Fcr 2Sox --> Circlet 24def
/e mennyit érhet?


én 116ért vettem enyémet ^^
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 06:23am
Dujel most?
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Apr 15 2009 06:31am
kreazz caly
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 06:34am
Quote (Xrd @ Wed, 15 Apr 2009, 14:31)
kreazz caly


repa//torta
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 06:47am
Gyertek tévétézni!
Member
Posts: 6,850
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8.00
Apr 15 2009 07:09am
Vettem lvl servicet, rendben is volt, de a srác nemtolta le egyik nehézségen se a den of evilt... hogy tudnám megcsinálni hogy ne fejlődjek túl? meghalok közben hogy vesszek xpt vagy hogy?

/e most nézem birdöt se..

This post was edited by Davidd106 on Apr 15 2009 07:11am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 15 2009 07:12am
Quote (Davidd106 @ Wed, Apr 15 2009, 02:09pm)
Vettem lvl servicet, rendben is volt, de a srác nemtolta le egyik nehézségen se a den of evilt... hogy tudnám megcsinálni hogy ne fejlődjek túl? meghalok közben hogy vesszek xpt vagy hogy?

/e most nézem birdöt se..


azért, mert azt csak azzal a karakterrel lehet megcsinálni, amelyiknek kell a quest
nekem sincs kész, lusta vagyok megcsinálni, de sztem ennyitöl nem fogsz szintet lépni
hell denhez kérj meg vkit hogy csak 1 szörnyet hagyjon oszt kész
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 15 2009 07:13am
Quote (Davidd106 @ Wed, 15 Apr 2009, 14:09)
Vettem lvl servicet, rendben is volt, de a srác nemtolta le egyik nehézségen se a den of evilt... hogy tudnám megcsinálni hogy ne fejlődjek túl? meghalok közben hogy vesszek xpt vagy hogy?


Dáj
Tájm tu Dáj

Ha normal akkor csak nem lesz lvl
nightmaren is kétlem
hell már necces
utolso monstert old le (vagy üss bele)

friend list > lvl service


N pala amu:
1sk
20+ str
10+ @res

vmi ilyesmit keresek fcr nn (frw ha van az nájsz add)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2009 07:14am
elég ott lenni és egyet megölni, tökmindegy, hogy melyiket

20 life questekben meg tudok segíteni, mondtam h van karim, aminek nincs meg és high level
csak gyűljetek össze páran
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116341Next
Add Reply New Topic New Poll