Quote (Davidd106 @ Wed, Apr 15 2009, 02:09pm)
Vettem lvl servicet, rendben is volt, de a srác nemtolta le egyik nehézségen se a den of evilt... hogy tudnám megcsinálni hogy ne fejlődjek túl? meghalok közben hogy vesszek xpt vagy hogy?
/e most nézem birdöt se..
azért, mert azt csak azzal a karakterrel lehet megcsinálni, amelyiknek kell a quest
nekem sincs kész, lusta vagyok megcsinálni, de sztem ennyitöl nem fogsz szintet lépni
hell denhez kérj meg vkit hogy csak 1 szörnyet hagyjon oszt kész