d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1112113114115116162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 22 2009 04:07pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Mar 22 2009, 09:47pm)
olyasmi olicica biggrin.gif
tehat akkor aizen meg urahara nem fognak harcolni =(


Bleach 212 episode is accepted to be even better! Bleach 212 will air on Tuesday, March 22nd. If you absent endure week’s yield a adventitious to watch it online. Otherwise, bang on our links to watch Rescue Hirako! Aizen vs. Urahara! Every Tuesday a new adventure of Bleach comes out!
elvileg holnap reggel már fenlessz

This post was edited by jspogmg on Mar 22 2009 04:11pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 22 2009 04:12pm
Quote (jspogmg @ Sun, Mar 22 2009, 11:07pm)
Bleach 212 episode is accepted to be even better! Bleach 212 will air on Tuesday, March 22nd. If you absent endure week’s yield a adventitious to watch it online. Otherwise, bang on our links to watch Rescue Hirako! Aizen vs. Urahara! Every Tuesday a new adventure of Bleach comes out!


öööö
marcius 22
akkor az aztjelenti hogy ma jonne ki
viszont olival most mar megbeszeltuk msnen hogy boven eleg ok engem azert lehulyezni mert ricinek hivnak tehat nincs gond
nah es ha ma jon ki akkor hol tom megnezni ? ohmy.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 22 2009 04:14pm
Quote (jspogmg @ Mon, Mar 23 2009, 12:07am)
Bleach 212 episode is accepted to be even better! Bleach 212 will air on Tuesday, March 22nd. If you absent endure week’s yield a adventitious to watch it online. Otherwise, bang on our links to watch Rescue Hirako! Aizen vs. Urahara! Every Tuesday a new adventure of Bleach comes out!
elvileg holnap reggel már fenlessz


keddenként jön a bleach anime nem?
vagy ez most előbb megjelenik?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2009 04:21pm
Quote (kopek66 @ Sun, 22 Mar 2009, 23:14)
keddenként jön a bleach anime nem?
vagy ez most előbb megjelenik?


En ugy emlekszem nincs Urahara vs Aizen ¬_¬
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 22 2009 04:29pm
Quote (Moonflow @ Sun, Mar 22 2009, 11:21pm)
En ugy emlekszem nincs Urahara vs Aizen ¬_¬


8''DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 23 2009 09:59am
Quote (kopek66 @ Sun, Mar 22 2009, 10:14pm)
keddenként jön a bleach anime nem?
vagy ez most előbb megjelenik?


ólyaly akkor fals helyről szedtem le az infot tehát azis fake sad.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 24 2009 04:56am
Quote (jspogmg @ Mon, Mar 23 2009, 05:59pm)
ólyaly akkor fals helyről szedtem le az infot tehát azis fake sad.gif


jó a siged, de egy cero nem cero ha nem piros sad.gif

http://pics.livejournal.com/lendra_chan/pic/0000z6sx/s320x240
looool :DDDD

This post was edited by kopek66 on Mar 24 2009 04:59am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 24 2009 05:00am
Quote (kopek66 @ Tue, Mar 24 2009, 10:56am)
jó a siged, de egy cero nem cero ha nem piros sad.gif


grand ray cero sem piros, sőt dondochakkának meg a haverjának sem piros ohmy.gif
namind1 azért megprobálok a kedvedért pirosat keresni:)
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 24 2009 05:04am
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 24 2009, 01:00pm)
grand ray cero sem piros, sőt dondochakkának meg a haverjának sem piros ohmy.gif
namind1 azért megprobálok a kedvedért pirosat keresni:)


hát viccesen is nézett ki aza merged cero ^^
nekem vmiért pirosan jobban tetszenek a cerók
ja és ha néztél dragonballt lesd meg a képet amit belinkeltem xdd
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 24 2009 05:19am
Quote (kopek66 @ Tue, Mar 24 2009, 11:04am)
hát viccesen is nézett ki aza merged cero ^^
nekem vmiért pirosan jobban tetszenek a cerók
ja és ha néztél dragonballt lesd meg a képet amit belinkeltem xdd


nem szeretem a dragonball-t valamiért sad.gif
amúgy azon gondolkozok hogy lehet hogy urahara és tessai is vaizard-ok?:)
na , remélem a 212 rész után okosabbak leszünk ..
amugy keddenként mien időpontban töltik fel datteebayo-ra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116162Next
Add Reply New Topic New Poll