d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11121131141151161311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 31 2008 01:19pm
Quote (OWeRLoRD @ Mon, Mar 31 2008, 07:16pm)
mostmivan? nem rosszindulatból mondtam ohmy.gif bazdmeg biggrin.gif


Nincs semmi, csak már kibaszouttl elegem van abból, hogy mindenki megjegyzéseket tesz meg "h jaj biztos te vagy az isten" jellegű dolgokat reagál a postomra...

This post was edited by TheStriker on Mar 31 2008 01:19pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 31 2008 01:22pm
Quote (TheStriker @ Mon, 31 Mar 2008, 20:05)
EACH elég hard és confusing to read, border nemillik bele szerintem, szinek se a legjobbak imó.
@Oli.


DE LEGALABB NEM A STILUST BASZOGATTAD!!! biggrin.gif:D:D
Ty for cnc. Meg probalkozom ezzel imo, tok tetszik a style ^^

Amugy a textet nem akartam kemenyebbre, mert akkor mar NAGYON elvont volna a focalbol imo.

Quote (TheStriker @ Mon, 31 Mar 2008, 20:19)
Nincs semmi, csak már kibaszouttl elegem van abból, hogy mindenki megjegyzéseket tesz meg "h jaj biztos te vagy az isten" jellegű dolgokat reagál a postomra...


Remelem ez nem iranyul ram, mert en nem igy gondolom cry3.gif
Igen, neha felbasz, de nem gondolok olyanokat, hogy te jobbnak hiszed magad nalunk etc. Sztem tok korrekt, csak neha felkur, hogy szar vagyok ^^

This post was edited by kabraxis6 on Mar 31 2008 01:23pm
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 31 2008 01:23pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, 31 Mar 2008, 20:22)
DE LEGALABB NEM A STILUST BASZOGATTAD!!! biggrin.gif:D:D
Ty for cnc. Meg probalkozom ezzel imo, tok tetszik a style ^^

Amugy a textet nem akartam kemenyebbre, mert akkor mar NAGYON elvont volna a focalbol imo.


ezt hagyd bent öröm ránézni biggrin.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 31 2008 01:24pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 31 2008, 07:19pm)
Nincs semmi, csak már kibaszouttl elegem van abból, hogy mindenki megjegyzéseket tesz meg "h jaj biztos te vagy az isten" jellegű dolgokat reagál a postomra...


sry ha így jött le, nem rosszindulatból írtam
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 31 2008 01:24pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 31 2008, 07:22pm)
DE LEGALABB NEM A STILUST BASZOGATTAD!!! biggrin.gif:D:D
Ty for cnc. Meg probalkozom ezzel imo, tok tetszik a style ^^

Amugy a textet nem akartam kemenyebbre, mert akkor mar NAGYON elvont volna a focalbol imo.


Kicsit mehet "keményebbre", nemgáz ^^
Van benne pár jo effect amugy, meg a fény is fasza.

Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 31 2008, 07:22pm)
Remelem ez nem iranyul ram, mert en nem igy gondolom cry3.gif
Igen, neha felbasz, de nem gondolok olyanokat, hogy te jobbnak hiszed magad nalunk etc. Sztem tok korrekt, csak neha felkur, hogy szar vagyok ^^


Ofc nem rád, Rawen szintü novicekre + olyanokra akik még nem láttak soha egy profi képet (najo, láttak, mert gondolom jártak rajzórára, NA DE NA.)

This post was edited by TheStriker on Mar 31 2008 01:26pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 31 2008 01:29pm
Quote (TheStriker @ Mon, 31 Mar 2008, 20:24)
Ofc nem rád, Rawen szintü novicekre + olyanokra akik még nem láttak soha egy profi képet (najo, láttak, mert gondolom jártak rajzórára, NA DE NA.)


Meg Urahara is kiraly, mert O a leglazabb es legpóverfulabb kari Bleachben
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 31 2008 01:37pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 31 2008, 07:29pm)
Meg Urahara is kiraly, mert O a leglazabb es legpóverfulabb kari Bleachben


..? biggrin.gif
Amugy ja, 137-ig néztem, én is ezt gondoltam ;p
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 1 2008 10:01am
+1/2/3/4/5
etc





Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 1 2008 10:05am
Első ötletes, fasza, szinek nemlyók (igen, narancs + kék, de a narancs tónusa undoritoan kiáll)
V2 nn

3 - hát Olikám ... kurvanagy fail. biggrin.gif

This post was edited by TheStriker on Apr 1 2008 10:05am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 1 2008 10:09am
Nekem pont a 3. tetszik jobban a harombol. Ugy gondoltam utalni fogod az elso kettot, mert amint tudom, nem stilusod a grunge-abb kinezetu sig ^^

Amugy mindig azon kapom magam, hogy a hatterben levo vallat, meg a masikat is blendingelem, vagy eltakarom, mintha valami elotte lenne, pedig a kozelebb levot nem kene eltakarni vagy blendingelni, de valamiert mindig ugy sikerul. Marmint pl ebben a pozicioban amiben a render van.

This post was edited by kabraxis6 on Apr 1 2008 10:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151161311Next
Closed New Topic New Poll