Quote (TheStriker @ Mon, 31 Mar 2008, 20:05)
EACH elég hard és confusing to read, border nemillik bele szerintem, szinek se a legjobbak imó.
@Oli.
DE LEGALABB NEM A STILUST BASZOGATTAD!!!

:D:D
Ty for cnc. Meg probalkozom ezzel imo, tok tetszik a style ^^
Amugy a textet nem akartam kemenyebbre, mert akkor mar NAGYON elvont volna a focalbol imo.
Quote (TheStriker @ Mon, 31 Mar 2008, 20:19)
Nincs semmi, csak már kibaszouttl elegem van abból, hogy mindenki megjegyzéseket tesz meg "h jaj biztos te vagy az isten" jellegű dolgokat reagál a postomra...
Remelem ez nem iranyul ram, mert en nem igy gondolom

Igen, neha felbasz, de nem gondolok olyanokat, hogy te jobbnak hiszed magad nalunk etc. Sztem tok korrekt, csak neha felkur, hogy szar vagyok ^^
This post was edited by kabraxis6 on Mar 31 2008 01:23pm