☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
112
113
114
115
116
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71853
Replies: 2319
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1131
Apr 25 2009 07:06am
Quote (Ad4mz @ Sat, 25 Apr 2009, 14:05)
nicnsenek topikjaim amit bumplni kéne
fail :c
nem mert 30 sec a floodcontrol haha
de fgd van
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1132
Apr 25 2009 07:07am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:05pm)
nem mert 30 sec a floodcontrol haha
Valhogy éreztem, hogy ezzel fogsz jönni
Viszont 10secenként mások hánynának be.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1133
Apr 25 2009 07:08am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:07)
Valhogy éreztem, hogy ezzel fogsz jönni
Viszont 10secenként mások hánynának be.
= free bump ^^^^
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1134
Apr 25 2009 07:09am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:08pm)
= free bump ^^^^
szerintem nem nagyon lehet ilyet csinálni, mert bezárják a topicot
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1135
Apr 25 2009 07:11am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:09)
szerintem nem nagyon lehet ilyet csinálni, mert bezárják a topicot
lehetni lehet, de én nem mondtam, hogy nem zárják be érte a topikot
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1136
Apr 25 2009 07:15am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:11pm)
lehetni lehet, de én nem mondtam, hogy nem zárják be érte a topikot
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1137
Apr 25 2009 07:18am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 14:15)
Cut the spam here!
Regards, Ed.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#1138
Apr 26 2009 08:07am
Mennyi idő után lehet újranyitni egy topicot a Trade részlegben, ha a 60. post után automatikusan bezáródott?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1139
Apr 26 2009 08:07am
Quote (Genthor @ Sun, Apr 26 2009, 03:07pm)
Mennyi idő után lehet újranyitni egy topicot a Trade részlegben, ha a 60. post után automatikusan bezáródott?
Akkor egyből.
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#1140
Apr 26 2009 08:11am
Quote (beni @ Sun, 26 Apr 2009, 16:07)
Akkor egyből.
Köszi.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
112
113
114
115
116
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact