d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1112113114115116232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 25 2009 07:06am
Quote (Ad4mz @ Sat, 25 Apr 2009, 14:05)
nicnsenek topikjaim amit bumplni kéne
fail :c



nem mert 30 sec a floodcontrol haha :D


de fgd van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2009 07:07am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:05pm)

nem mert 30 sec a floodcontrol haha :D


Valhogy éreztem, hogy ezzel fogsz jönni :mellow: Viszont 10secenként mások hánynának be.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 25 2009 07:08am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:07)
Valhogy éreztem, hogy ezzel fogsz jönni :mellow: Viszont 10secenként mások hánynának be.


= free bump ^^^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2009 07:09am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:08pm)
= free bump ^^^^


szerintem nem nagyon lehet ilyet csinálni, mert bezárják a topicot
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 25 2009 07:11am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:09)
szerintem nem nagyon lehet ilyet csinálni, mert bezárják a topicot


lehetni lehet, de én nem mondtam, hogy nem zárják be érte a topikot
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2009 07:15am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:11pm)
lehetni lehet, de én nem mondtam, hogy nem zárják be érte a topikot


:mellow:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 25 2009 07:18am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 14:15)
:mellow:


Cut the spam here!

Regards, Ed.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 26 2009 08:07am
Mennyi idő után lehet újranyitni egy topicot a Trade részlegben, ha a 60. post után automatikusan bezáródott?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 26 2009 08:07am
Quote (Genthor @ Sun, Apr 26 2009, 03:07pm)
Mennyi idő után lehet újranyitni egy topicot a Trade részlegben, ha a 60. post után automatikusan bezáródott?


Akkor egyből.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 26 2009 08:11am
Quote (beni @ Sun, 26 Apr 2009, 16:07)
Akkor egyből.


Köszi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116232Next
Closed New Topic New Poll