Quote (RRC @ Dec 29 2013 05:14pm)
:DDDDD te nem lehetsz valami okos ember, ha ekkora filmremeknek tartod azt a szart
mi fogott meg benne?

az intelligenciának mi a faszom köze van ahhoz, hogy nekem kurvára tetszett egy film te balfasz?

amúgy meg ízlések és pofonok, van akinek tetszik van akinek nem de gratulálok ha emiatt képes vagy baszogatni

és igen nyilván 2013 óta kezdtem el filmeket nézegetni.. ennek se tudom mi köze van a postomhoz-.-"
/// amúgy a kurva anyátok

inb4 reportat!!!44
This post was edited by Norbi1one4all on Dec 29 2013 04:00pm