d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112711281129113011311650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 29 2013 05:16am
Megnéztem a Fogságban-t

Hát szerintem nagyon átlagos és lapos film...Nem is értem hogy miért ajnározták annyira.
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Dec 29 2013 05:21am
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 29 2013 05:24am
Quote (Norbi1one4all @ 29 Dec 2013 12:21)
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is


lépj ki az internetből

mióta nézel filmeket 2013 óta? vagy mi

This post was edited by Inakwo on Dec 29 2013 05:25am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2013 05:29am
Quote (Inakwo @ 29 Dec 2013 13:24)
lépj ki az internetből

mióta nézel filmeket 2013 óta? vagy mi


Nekem is ajnarozta haverom, meg a film hatására kiolvasta.
Szamomra érthetetlen ez...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 29 2013 05:30am
Quote (fahrii @ 29 Dec 2013 12:29)
Nekem is ajnarozta haverom, meg a film hatására kiolvasta.
Szamomra érthetetlen ez...


lehet hogy tetszik valakinek de hogy bestestmovie ever.... úristen

mi fasz van az emberekkel
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Dec 29 2013 08:35am
2 GUNS:

Évek óta nem láttam ennyire nézhető filmet. Alap drogbárós-ügynökös story, de mégis lekötött. Semmi erőltetett dolog, humoros volt. +Denzel Washington még mindig egy isten, de Mark Whalberg se volt rossz. 8.5/10
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 29 2013 09:14am
Quote (Norbi1one4all @ 29 Dec 2013 13:21)
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is


:DDDDD te nem lehetsz valami okos ember, ha ekkora filmremeknek tartod azt a szart

mi fogott meg benne? :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 29 2013 09:26am
Quote (RRC @ Dec 29 2013 05:14pm)
:DDDDD te nem lehetsz valami okos ember, ha ekkora filmremeknek tartod azt a szart

mi fogott meg benne? :D


Jennifer Lawrence
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 29 2013 12:13pm
Quote (Saenchai @ Dec 29 2013 04:26pm)
Jennifer Lawrence


meg ezt is nehezen hiszem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2013 12:15pm
a második ugyan nem láttam, de az elsőben az nem tetszett hogy én valami sötétebb dolgot vártam volna -- erre kb az egész film alatt semmiben nem volt hiányuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112711281129113011311650Next
Add Reply New Topic New Poll