☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev
1
1127
1128
1129
1130
1131
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 360886
Replies: 16495
Track Topic
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#11281
Dec 29 2013 05:16am
Megnéztem a Fogságban-t
Hát szerintem nagyon átlagos és lapos film...Nem is értem hogy miért ajnározták annyira.
Norbi1one4all
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold
:
31.25
#11282
Dec 29 2013 05:21am
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#11283
Dec 29 2013 05:24am
Quote (Norbi1one4all @ 29 Dec 2013 12:21)
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is
lépj ki az internetből
mióta nézel filmeket 2013 óta? vagy mi
This post was edited by Inakwo on Dec 29 2013 05:25am
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#11284
Dec 29 2013 05:29am
Quote (Inakwo @ 29 Dec 2013 13:24)
lépj ki az internetből
mióta nézel filmeket 2013 óta? vagy mi
Nekem is ajnarozta haverom, meg a film hatására kiolvasta.
Szamomra érthetetlen ez...
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#11285
Dec 29 2013 05:30am
Quote (fahrii @ 29 Dec 2013 12:29)
Nekem is ajnarozta haverom, meg a film hatására kiolvasta.
Szamomra érthetetlen ez...
lehet hogy tetszik valakinek de hogy bestestmovie ever.... úristen
mi fasz van az emberekkel
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#11286
Dec 29 2013 08:35am
2 GUNS:
Évek óta nem láttam ennyire nézhető filmet. Alap drogbárós-ügynökös story, de mégis lekötött. Semmi erőltetett dolog, humoros volt. +Denzel Washington még mindig egy isten, de Mark Whalberg se volt rossz. 8.5/10
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#11287
Dec 29 2013 09:14am
Quote (Norbi1one4all @ 29 Dec 2013 13:21)
éhezők viadala bestest movie ever engem nagyon megfogott úgyhogy nemsokára elkezdem kiolvasni a könyvet is
:DDDDD te nem lehetsz valami okos ember, ha ekkora filmremeknek tartod azt a szart
mi fogott meg benne?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#11288
Dec 29 2013 09:26am
Quote (RRC @ Dec 29 2013 05:14pm)
:DDDDD te nem lehetsz valami okos ember, ha ekkora filmremeknek tartod azt a szart
mi fogott meg benne?
Jennifer Lawrence
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#11289
Dec 29 2013 12:13pm
Quote (Saenchai @ Dec 29 2013 04:26pm)
Jennifer Lawrence
meg ezt is nehezen hiszem
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#11290
Dec 29 2013 12:15pm
a második ugyan nem láttam, de az elsőben az nem tetszett hogy én valami sötétebb dolgot vártam volna -- erre kb az egész film alatt semmiben nem volt hiányuk
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1127
1128
1129
1130
1131
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact