Quote (TouchCow @ Dec 28 2013 03:31am)
nem értem ebben a jagtenben mit lehetett szeretni
úgy ültünk neki a csajommal, hogy juj minden kritika meg hozzászólás 10/10 meg omg milyen durva imdb rating.
Elkezdtük nézni, a felénél szarrá untuk magunkat és vártuk az izgalmat.
Oké, egy kislány apró hazugsága hogy tönkrebaszta csóri életét, nagy tanulság, de ez a vontatott unalmas szar szál amin ment végig a film... kb. végigszenvedtük. Jó párszor kiszámítható volt az egész, semmi "HŰBAZDMEG" jelenet nem volt benne. ***SPOILER*** Amikor az elején elmentek a kettyós csóka muterjához, már akkor sejtettük, hogy ő lesz a gyilkos. Valahogy lerítt róla.
A film után újra elolvastuk a kritikákat és kb. végigröhögtük.
A Riddick 2 fasza volt
A 2 guns se volt rossz, simán jó egy egyszer nézhetős ákciós filmnek
most a riddick 1-et töltjük, elvileg jobb, mint a 2.
ez mi ez a post?
jagtenrol beszelsz aztan BUMM, SPOILER hirtelen prisoners
Quote (Saenchai @ Dec 28 2013 01:01pm)
???
nem nagyon zavarta?
még el is sírta magát, mikor építették karácsonyra a díszletet
lehet azert bogott mert tudta hogy koze van hozza valahogy, nekem legalabbis igy jott le
bar nem mutattak hogy a sracnak mondtak-e volna hogy a fo "bizonyitek" az hogy a kislany tudta milyen egy merev fasz