d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112611271128112911301650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 28 2013 02:41am
Quote (TouchCow @ 28 Dec 2013 03:31)
nem értem ebben a jagtenben mit lehetett szeretni
úgy ültünk neki a csajommal, hogy juj minden kritika meg hozzászólás 10/10 meg omg milyen durva imdb rating.

Elkezdtük nézni, a felénél szarrá untuk magunkat és vártuk az izgalmat.
Oké, egy kislány apró hazugsága hogy tönkrebaszta csóri életét, nagy tanulság, de ez a vontatott unalmas szar szál amin ment végig a film... kb. végigszenvedtük. Jó párszor kiszámítható volt az egész, semmi "HŰBAZDMEG" jelenet nem volt benne. ***SPOILER*** Amikor az elején elmentek a kettyós csóka muterjához, már akkor sejtettük, hogy ő lesz a gyilkos. Valahogy lerítt róla.
A film után újra elolvastuk a kritikákat és kb. végigröhögtük.


A Riddick 2 fasza volt
A 2 guns se volt rossz, simán jó egy egyszer nézhetős ákciós filmnek


most a riddick 1-et töltjük, elvileg jobb, mint a 2.


Hat nem egy akciófilm :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 28 2013 06:01am
Quote (Flutter @ Dec 28 2013 03:49am)
a gyereket nem nagyon zavarta hogy faszt mutogattak a kislanynak, szoval nem hiszem hogy o lett volna
ha mar tippelni kell inkabb azt mondanam aki pofanverte a foszereplo fiat


???
nem nagyon zavarta?
még el is sírta magát, mikor építették karácsonyra a díszletet
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 28 2013 06:20am
Quote (TouchCow @ Dec 28 2013 03:31am)
nem értem ebben a jagtenben mit lehetett szeretni
úgy ültünk neki a csajommal, hogy juj minden kritika meg hozzászólás 10/10 meg omg milyen durva imdb rating.

Elkezdtük nézni, a felénél szarrá untuk magunkat és vártuk az izgalmat.
Oké, egy kislány apró hazugsága hogy tönkrebaszta csóri életét, nagy tanulság, de ez a vontatott unalmas szar szál amin ment végig a film... kb. végigszenvedtük. Jó párszor kiszámítható volt az egész, semmi "HŰBAZDMEG" jelenet nem volt benne. ***SPOILER*** Amikor az elején elmentek a kettyós csóka muterjához, már akkor sejtettük, hogy ő lesz a gyilkos. Valahogy lerítt róla.
A film után újra elolvastuk a kritikákat és kb. végigröhögtük.


A Riddick 2 fasza volt
A 2 guns se volt rossz, simán jó egy egyszer nézhetős ákciós filmnek


most a riddick 1-et töltjük, elvileg jobb, mint a 2.


ez mi ez a post?
jagtenrol beszelsz aztan BUMM, SPOILER hirtelen prisoners

Quote (Saenchai @ Dec 28 2013 01:01pm)
???
nem nagyon zavarta?
még el is sírta magát, mikor építették karácsonyra a díszletet


lehet azert bogott mert tudta hogy koze van hozza valahogy, nekem legalabbis igy jott le
bar nem mutattak hogy a sracnak mondtak-e volna hogy a fo "bizonyitek" az hogy a kislany tudta milyen egy merev fasz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 28 2013 06:25am
Quote (Flutter @ Dec 28 2013 02:20pm)
ez mi ez a post?
jagtenrol beszelsz aztan BUMM, SPOILER hirtelen prisoners



lehet azert bogott mert tudta hogy koze van hozza valahogy, nekem legalabbis igy jott le
bar nem mutattak hogy a sracnak mondtak-e volna hogy a fo "bizonyitek" az hogy a kislany tudta milyen egy merev fasz


én nem is értettem, hogy milyen gyilkos meg kettyós gyerek van a Jagtenben :DD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2013 06:30am
Sok éve nem sikerült vígjátéknak megnevettetni, pedig próbáltam mindent (Másnaposokat olyan fapofával néztem végig mintha Showderklub-ot néztem volna), de most megtört a jég.

We're the Millers

Nagyon jó lett kategóriájában imo :)
Ez az Emma Roberts meg aztakurva dejónő


Quote (Saenchai @ 28 Dec 2013 14:25)
én nem is értettem, hogy milyen gyilkos meg kettyós gyerek van a Jagtenben :DD


egy pillanatra én is wtf fejet vágtam, h miről maradtam le :D

This post was edited by fahrii on Dec 28 2013 06:36am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 28 2013 10:47am
Quote (fahrii @ Dec 28 2013 02:30pm)
Sok éve nem sikerült vígjátéknak megnevettetni, pedig próbáltam mindent (Másnaposokat olyan fapofával néztem végig mintha Showderklub-ot néztem volna), de most megtört a jég.

We're the Millers

Nagyon jó lett kategóriájában imo :)
Ez az Emma Roberts meg aztakurva dejónő




egy pillanatra én is wtf fejet vágtam, h miről maradtam le :D


Quote (fahrii @ Oct 6 2013 06:02pm)Nekem ennyire szar a humorérzékem? Mondjuk engem nem igazán lehet megröhögtetni sajnos semmivel.
Utoljára talán 10-11 évesen nevettem utoljára, amikor először láttam az ace ventura 2-t.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 28 2013 11:11am
én nem tudom mi olyan hű de különleges ezen a we're the millers-en
nevettem rajta én is párszor, de lazán átlagos kategória
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 28 2013 11:33am
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2013 19:11)
én nem tudom mi olyan hű de különleges ezen a we're the millers-en
nevettem rajta én is párszor, de lazán átlagos kategória


mert a te a humor-o-metered kiakadt attol, hogy steve buscemi beoltozott flavor flavnak
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 28 2013 11:50am
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2013 18:11)
én nem tudom mi olyan hű de különleges ezen a we're the millers-en
nevettem rajta én is párszor, de lazán átlagos kategória


Szerintem hatalmas poénok vannak benne ^^
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 28 2013 02:02pm
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2013 19:11)
én nem tudom mi olyan hű de különleges ezen a we're the millers-en
nevettem rajta én is párszor, de lazán átlagos kategória


én sem, eröltetett, főleg a babás rész..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112611271128112911301650Next
Add Reply New Topic New Poll