Quote (fahrii @ Dec 27 2013 09:07pm)
én is ezt ajánlottam 1-2 oldallal ezelőtt
szerintem is jó volt
hova fokoztad volna még? nekem már ígyis a szívem szakadt meg, amikor eltemette a kutyáját
arra kíváncsi lennék a végén ki volt aki [SPOILER]
Quote (Flutter @ Dec 27 2013 09:27pm)
nem szamit ki volt az, sot
pont ez a lenyege hogy barki lehetett
SPOILERén biztos vagyok benne, hogy a barátjának a fia lőtt rá, a közös jelenetnél lehet látni, hogy csúnyán néz rá + egy fiatalabb gyerek sziluettjét lehet látni, nem valami nagydarab kifejlett északi állatét
amúgy amennyire negatív hangulata volt az egész filmnek, a végére ahhoz képest "egészen" happy end lett, azt hittem teljesen depresszív lesz a film vége is
/SPOILER