d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112511261127112811291650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 27 2013 02:58am
Quote (lacketto @ 27 Dec 2013 04:22)
megnéztem a "the huntot"
nem dobtam hátast, szerintem még túl is van értékelve de egynek elment.
ez a dán nyelv borzalom


:D, nekem kifejezetten tetszett

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 27 2013 10:40am



már most várom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 27 2013 12:21pm
Quote (lacketto @ Dec 27 2013 03:22am)
megnéztem a "the huntot"
nem dobtam hátast, szerintem még túl is van értékelve de egynek elment.
ez a dán nyelv borzalom


ha ez a jagden akkor ma néztem meg én is, nekem tetszett.
Igazából belegondolni, hogy tényleg milyen egyszerű tönkretenni egy enbert, mindenféle alaptalan vádakkal elég durva feel.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 27 2013 12:31pm
Quote (jarabekg @ Dec 27 2013 07:21pm)
ha ez a jagden akkor ma néztem meg én is, nekem tetszett.
Igazából belegondolni, hogy tényleg milyen egyszerű tönkretenni egy enbert, mindenféle alaptalan vádakkal elég durva feel.


ja de engem nem ütött meg annyira, lehetett volna fokozni még imo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2013 01:07pm
Quote (jarabekg @ 27 Dec 2013 20:21)
ha ez a jagden akkor ma néztem meg én is, nekem tetszett.
Igazából belegondolni, hogy tényleg milyen egyszerű tönkretenni egy enbert, mindenféle alaptalan vádakkal elég durva feel.


én is ezt ajánlottam 1-2 oldallal ezelőtt
szerintem is jó volt

Quote (lacketto @ 27 Dec 2013 20:31)
ja de engem nem ütött meg annyira, lehetett volna fokozni még imo


hova fokoztad volna még? nekem már ígyis a szívem szakadt meg, amikor eltemette a kutyáját


arra kíváncsi lennék a végén ki volt aki [SPOILER]

This post was edited by fahrii on Dec 27 2013 01:08pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 27 2013 01:27pm
Quote (fahrii @ Dec 27 2013 08:07pm)
én is ezt ajánlottam 1-2 oldallal ezelőtt
szerintem is jó volt



hova fokoztad volna még? nekem már ígyis a szívem szakadt meg, amikor eltemette a kutyáját


arra kíváncsi lennék a végén ki volt aki [SPOILER]


nem szamit ki volt az, sot
pont ez a lenyege hogy barki lehetett
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 27 2013 06:56pm
Quote (fahrii @ Dec 27 2013 09:07pm)
én is ezt ajánlottam 1-2 oldallal ezelőtt
szerintem is jó volt



hova fokoztad volna még? nekem már ígyis a szívem szakadt meg, amikor eltemette a kutyáját


arra kíváncsi lennék a végén ki volt aki [SPOILER]


Quote (Flutter @ Dec 27 2013 09:27pm)
nem szamit ki volt az, sot
pont ez a lenyege hogy barki lehetett


SPOILER

én biztos vagyok benne, hogy a barátjának a fia lőtt rá, a közös jelenetnél lehet látni, hogy csúnyán néz rá + egy fiatalabb gyerek sziluettjét lehet látni, nem valami nagydarab kifejlett északi állatét

amúgy amennyire negatív hangulata volt az egész filmnek, a végére ahhoz képest "egészen" happy end lett, azt hittem teljesen depresszív lesz a film vége is

/SPOILER
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 27 2013 07:49pm
Quote (Saenchai @ Dec 28 2013 01:56am)
SPOILER

én biztos vagyok benne, hogy a barátjának a fia lőtt rá, a közös jelenetnél lehet látni, hogy csúnyán néz rá + egy fiatalabb gyerek sziluettjét lehet látni, nem valami nagydarab kifejlett északi állatét

amúgy amennyire negatív hangulata volt az egész filmnek, a végére ahhoz képest "egészen" happy end lett, azt hittem teljesen depresszív lesz a film vége is

/SPOILER


a gyereket nem nagyon zavarta hogy faszt mutogattak a kislanynak, szoval nem hiszem hogy o lett volna
ha mar tippelni kell inkabb azt mondanam aki pofanverte a foszereplo fiat
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 27 2013 07:55pm
Quote (Flutter @ Dec 27 2013 08:27pm)
nem szamit ki volt az, sot
pont ez a lenyege hogy barki lehetett


igen, még sok idő után is ugyanugy rajta marad a dolog
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 27 2013 08:31pm
nem értem ebben a jagtenben mit lehetett szeretni
úgy ültünk neki a csajommal, hogy juj minden kritika meg hozzászólás 10/10 meg omg milyen durva imdb rating.

Elkezdtük nézni, a felénél szarrá untuk magunkat és vártuk az izgalmat.
Oké, egy kislány apró hazugsága hogy tönkrebaszta csóri életét, nagy tanulság, de ez a vontatott unalmas szar szál amin ment végig a film... kb. végigszenvedtük. Jó párszor kiszámítható volt az egész, semmi "HŰBAZDMEG" jelenet nem volt benne. ***SPOILER*** Amikor az elején elmentek a kettyós csóka muterjához, már akkor sejtettük, hogy ő lesz a gyilkos. Valahogy lerítt róla.
A film után újra elolvastuk a kritikákat és kb. végigröhögtük.


A Riddick 2 fasza volt
A 2 guns se volt rossz, simán jó egy egyszer nézhetős ákciós filmnek


most a riddick 1-et töltjük, elvileg jobb, mint a 2.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112511261127112811291650Next
Add Reply New Topic New Poll