d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112411251126112711281650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 25 2013 06:22pm
"The Wolverine"
http://www.imdb.com/title/tt1430132/?ref_=nv_sr_2

miajóisten faszát néztem

kérem vissza az életembe ezt a 2ó15percet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 26 2013 11:51am
nem igazan volt az igazi a this is the end
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 26 2013 12:00pm
Az utolsó napok a Marson (2013)

:rofl: egyre jobb filmeket találok komolyan mondom :D
Meg ne nézzétek.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 26 2013 12:16pm
Quote (Fej @ Dec 12 2013 09:08pm)
conjuring


megnéztem, nekem tetszett :)
bár szerintem aki kritikus szemmel nézte a filmet az lehet gyengének minősítené

Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Dec 26 2013 12:19pm
Quote (SummertimeClothes @ 26 Dec 2013 19:51)
nem igazan volt az igazi a this is the end


egynek elmegy az a film, személy szerint sokat mosolyogtamrajta.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 26 2013 12:40pm
Quote (AngryBug @ 26 Dec 2013 19:16)
megnéztem, nekem tetszett :)
bár szerintem aki kritikus szemmel nézte a filmet az lehet gyengének minősítené


ha ez gyenge akkor mi egy jo horror ?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 26 2013 01:15pm
Quote (josheide @ Dec 26 2013 07:40pm)
ha ez gyenge akkor mi egy jo horror ?



Nálam a mindenkori két legjobb horror a Ragyogás és az Ördögűző.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 26 2013 04:28pm
Compliance

A story érdekes, a színészi játék is jó, mégsem ajánlom senkinek.
Vontatott,

SPOILER
és a nézőnek elég hamar leesik a tantusz, onnantól csak felbasz az egész.
25. perc után felgyorsítottam, és csak azokat a jeleneteket néztem meg rendes sebességgel ahol látszottak a csaj (elég szép) mellei vagy épp bizonyos dolgokra vették rá.
Viszont a film után régoogle-ztam, és kiábrándító a cikk amit találtam:
http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/compliance-new-movie-tells-true-1779908
Azt értem hogy más kultúra, más a rendőrök megítélése/státusza és "butábbak" is az emberek, na de ennyire?
Elég wacko.
Egy érdekes quote a cikkből:
Quote
He added that fast-food staff made easy targets.
“You and I can say they were blooming idiots.
But they aren’t trained to use common sense. They are trained to say and think ‘Can I help you?’”


SPOILER
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 26 2013 08:22pm
megnéztem a "the huntot"
nem dobtam hátast, szerintem még túl is van értékelve de egynek elment.
ez a dán nyelv borzalom
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 26 2013 09:10pm
Quote (-joey- @ Dec 26 2013 08:15pm)
Nálam a mindenkori két legjobb horror a Ragyogás és az Ördögűző.


Én a ragyogást talán egy éve láttam és a mai horror filmeken edződve nagyon gyengének meg sablonosnak tűnt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112411251126112711281650Next
Add Reply New Topic New Poll