d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112311241125112611271650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 25 2013 08:51am
Quote (Saenchai @ 25 Dec 2013 16:43)
bármelyik rocky film


pont az volt az eszemben :d de nem csak az, akármelyik gagyi verekedős akciófilm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 25 2013 09:29am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2013 17:30)
Wall-e is lemegy legalább 1x minden évben


pedig annál szarabb film nem sok létezik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 25 2013 10:24am
Quote (sylke @ Dec 25 2013 04:29pm)
pedig annál szarabb film nem sok létezik


a tukortojast pedig kanallal kell enni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 25 2013 10:30am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2013 17:30)
Wall-e is lemegy legalább 1x minden évben


soha nem vettem cd/dvd-t, meg úgyis tönkremennek etc, de WallE-t megvettem díszdobozban hogy ki lehessen rakni :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 25 2013 11:52am
Quote (sylke @ Dec 25 2013 04:29pm)
pedig annál szarabb film nem sok létezik


Hát igen, kell hozzá egy bizonyos érzelmi intelligencia, amiben te nem vagy kompetens


Más:
Celeste and jesse forever

Kurva jó volt. végre egy nem szokásos rózsaszínködös hálivdi maszlag, valóság, durva végkifejlettel. Mondjuk valszeg nekem azért is tetszett mert kb 1:1 ben az én életemben is ez van most. És Celeste benne...omg <3
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 25 2013 01:41pm
http://www.imdb.com/title/tt2752200/
ezt a filmet nem talalom sehol :<

ha valaki megmondana honnan tudom megvenni azt megkoszonnem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 25 2013 01:55pm
Quote (Vismajor @ 25 Dec 2013 19:52)
Hát igen, kell hozzá egy bizonyos érzelmi intelligencia, amiben te nem vagy kompetens


Más:
Celeste and jesse forever

Kurva jó volt. végre egy nem szokásos rózsaszínködös hálivdi maszlag, valóság, durva végkifejlettel. Mondjuk valszeg nekem azért is tetszett mert kb 1:1 ben az én életemben is ez van most. És Celeste benne...omg <3


ezt csak az értheti, aki naponta ölelgeti a fákat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2013 02:08pm
Quote (jarabekg @ 25 Dec 2013 20:41)
http://www.imdb.com/title/tt2752200/
ezt a filmet nem talalom sehol :<

ha valaki megmondana honnan tudom megvenni azt megkoszonnem


google 2. találat volt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 25 2013 03:17pm
A vadászat

Kényes témát boncolgat, eléggé nyomasztó, de mégis zsenális film.
Nyugodt szívvel ajánlom.

Quote (RRC @ 25 Dec 2013 23:20)
öklözés?


ofc, nem véletlen ajánlom

This post was edited by fahrii on Dec 25 2013 03:20pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 25 2013 03:20pm
Quote (fahrii @ 25 Dec 2013 23:17)
A vadászat

Kényes témát boncolgat, eléggé nyomasztó, de mégis zsenális film.
Nyugodt szívvel ajánlom.


öklözés?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112311241125112611271650Next
Add Reply New Topic New Poll