Quote (sylke @ Dec 25 2013 04:29pm)
pedig annál szarabb film nem sok létezik
Hát igen, kell hozzá egy bizonyos érzelmi intelligencia, amiben te nem vagy kompetens
Más:
Celeste and jesse forever
Kurva jó volt. végre egy nem szokásos rózsaszínködös hálivdi maszlag, valóság, durva végkifejlettel. Mondjuk valszeg nekem azért is tetszett mert kb 1:1 ben az én életemben is ez van most. És Celeste benne...omg
