Quote (Anarkin @ 24 Dec 2013 04:20)
kevin spacey film mindkettő, és egyiket se láttam -- most elbújok szégyenemben
nézem is az utóbbit
--
jó film imo, csak enyhén fogalmazva sem a legpörgősebb fajta (= nekem pl tetszett de nem bírtam úgy végignézni, hogy ne csináljak közben mást)
én is igy voltam vele
de tetszetős darab volt
szégyellem de én is a multkor néztem meg a 12 angry men-t az eredeti '57-t
Hát beszarok hogy mennyire jo film. Tátott szájjal néztem végig az 1óra 36 percet