d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112111221123112411251650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 06:25pm
kéne valami movie

mag csökkenőbe rendezett első oldalát már láttam (meg a másodikat is)

This post was edited by Anarkin on Dec 23 2013 06:25pm
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Dec 23 2013 06:27pm
Quote (GoreKnight9 @ 23 Dec 2013 00:04)
megneztem ezt a we are the millers c. csodat
hat 1-2 "vicces" jelenettol eltekintve a vetkozo Jennifer Aniston volt a csucspont
btw a ronda srac ugy nez ki benne mint jozef


reggelre tervezem megnézni, az lesz a hajnali mozi. biztos felül fogom értékelni. :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 23 2013 07:07pm
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 01:25am)
kéne valami movie

mag csökkenőbe rendezett első oldalát már láttam (meg a másodikat is)


wut
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 23 2013 07:33pm
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 01:25am)
kéne valami movie

mag csökkenőbe rendezett első oldalát már láttam (meg a másodikat is)


akkor mondd el milyen volt a vadászat
érdemes megnézni?

amerikai szépség
közönséges bűnözők
ha esetleg nem láttad volna őket

This post was edited by lacketto on Dec 23 2013 07:34pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2013 09:20pm
Quote (lacketto @ 24 Dec 2013 03:33)
akkor mondd el milyen volt a vadászat
érdemes megnézni?

amerikai szépség
közönséges bűnözők
ha esetleg nem láttad volna őket


kevin spacey film mindkettő, és egyiket se láttam -- most elbújok szégyenemben
nézem is az utóbbit

--
jó film imo, csak enyhén fogalmazva sem a legpörgősebb fajta (= nekem pl tetszett de nem bírtam úgy végignézni, hogy ne csináljak közben mást)

This post was edited by Anarkin on Dec 23 2013 09:26pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 24 2013 01:10am
Quote (Anarkin @ Dec 24 2013 04:20am)
kevin spacey film mindkettő, és egyiket se láttam -- most elbújok szégyenemben
nézem is az utóbbit

--
jó film imo, csak enyhén fogalmazva sem a legpörgősebb fajta (= nekem pl tetszett de nem bírtam úgy végignézni, hogy ne csináljak közben mást)


Ha már Spacey, csapd hozzá a K-PAX-t is.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2013 04:22am
Quote (-joey- @ Dec 24 2013 08:10am)
Ha már Spacey, csapd hozzá a K-PAX-t is.


Nem létezik, hogy azt nem látta, tök alap film
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Dec 24 2013 04:29am
Megnéztem ezt az atkozottak harcát vagy mit :D
Kar volt ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 24 2013 04:58am
Quote (Anarkin @ 24 Dec 2013 04:20)
kevin spacey film mindkettő, és egyiket se láttam -- most elbújok szégyenemben
nézem is az utóbbit

--
jó film imo, csak enyhén fogalmazva sem a legpörgősebb fajta (= nekem pl tetszett de nem bírtam úgy végignézni, hogy ne csináljak közben mást)


én is igy voltam vele

de tetszetős darab volt


szégyellem de én is a multkor néztem meg a 12 angry men-t az eredeti '57-t

Hát beszarok hogy mennyire jo film. Tátott szájjal néztem végig az 1óra 36 percet
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 24 2013 05:00am
megneztem a millereket, jopofa volt, neha rohogtem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112111221123112411251650Next
Add Reply New Topic New Poll