Quote (GoreKnight9 @ Dec 22 2013 11:04pm)
megneztem ezt a we are the millers c. csodat
hat 1-2 "vicces" jelenettol eltekintve a vetkozo Jennifer Aniston volt a csucspont
btw a ronda srac ugy nez ki benne mint jozef
Nekem tetszett, volt benne 1-2 jó poén és a vége sem volt rossz
amikor elkúrta a "kisbabát" a kamion kurvára röhögtem