d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111911201121112211231650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 22 2013 06:31am
Quote (-joey- @ Dec 22 2013 01:04pm)
Pandorum.



És ezek.


Quote (RRC @ Dec 22 2013 01:05pm)
moon, sunshine


És ezek jók is vagy csak scifik?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 22 2013 06:37am
Quote (Vismajor @ 22 Dec 2013 14:31)
És ezek jók is vagy csak scifik?


mindkettő nagyon jó
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 22 2013 06:38am
Quote (RRC @ Dec 22 2013 01:37pm)
mindkettő nagyon jó


Csak mert leszedtem mindkettőt és amikor a sunshinet töltöttem megakadt a szemem a 42 commenten :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 22 2013 06:55am
Quote (Vismajor @ Dec 22 2013 01:31pm)
És ezek jók is vagy csak scifik?



Nekem mindhárom tetszett.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 22 2013 06:59am
Quote (-joey- @ 22 Dec 2013 14:55)
Nekem mindhárom tetszett.


te vagy az első aki ezt írja a prometheus-ról

oh nvm :D korán van

This post was edited by Anarkin on Dec 22 2013 07:00am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 22 2013 09:19am
Quote (RRC @ Dec 22 2013 02:37pm)
mindkettő nagyon jó


a moon egyszer nézős, a sunshine viszont egy értékelhetetlen szar szerintem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 22 2013 09:21am
most megneztem a moont
egynek elment de nem hagyott bennem mely nyomot
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 22 2013 09:22am
Nah majd este megnézem a napsugarat és majd jol megmondom
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 22 2013 11:00am
Quote (Saenchai @ 22 Dec 2013 17:19)
a moon egyszer nézős, a sunshine viszont egy értékelhetetlen szar szerintem


a sunshine az amikor be akarják bikázni a napot? hát azt is legalább annyira elbszták mint a prometheust
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 22 2013 11:33am
Quote (Anarkin @ 22 Dec 2013 18:00)
a sunshine az amikor be akarják bikázni a napot? hát azt is legalább annyira elbszták mint a prometheust


elbasztak de meg mindig jobb mint a prometheus

bar vegulis meg a Mars a Marsra is jobb mint a prometheus

vagt kb. barmi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111911201121112211231650Next
Add Reply New Topic New Poll