d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1111112113114115614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 05:16am
Quote (fahrii @ Jan 8 2014 01:08pm)
hogy lehetek overwatch?


Random valasztjak ki amennyire en tudom, csak annyi kell hozza, hogy bizonyos skill gropu folott legyel es hogy sokat jatszal
Eleg sok ilyen overwatch videot neztem, viccesek xd
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 8 2014 05:21am
Quote (fahrii @ 8 Jan 2014 12:08)
hogy lehetek overwatch?


miert akarna valaki ezzel tolteni az idejet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 05:41am
Quote (fahrii @ 8 Jan 2014 12:08)
hogy lehetek overwatch?


semmi értelme imo, megnéztem 3 videót és meguntam :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2014 05:58am
Quote (Anarkin @ 8 Jan 2014 13:41)
semmi értelme imo, megnéztem 3 videót és meguntam :D


pedig jspn is medi vagy lolololo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 06:05am
Quote (RRC @ 8 Jan 2014 12:58)
pedig jspn is medi vagy lolololo


az a kedvencem mikor ingame mondják "iam overwatcher, say goodbye to your account"
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 06:08am
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 02:05pm)
az a kedvencem mikor ingame mondják "iam overwatcher, say goodbye to your account"


Wat xd
Random adjak a cuccokat amit nezned kell y?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 06:11am
Quote (putincykavodka @ 8 Jan 2014 13:08)
Wat xd
Random adjak a cuccokat amit nezned kell y?


y xD ráadásul név nélkül

This post was edited by Anarkin on Jan 8 2014 06:11am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 06:12am
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 02:11pm)
y xD ráadásul név nélkül


Nekem apam a steamnel dolgozik
Cheater vismajor bucsut mondhat az akkauntjanak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 06:55am
tfw végre 5en magyarunk játszunk, lesz kommunikáció
tfw 5xmondtam el kb h ne bre menjünk hárman hanem A-ra
tfw 2 körben sikerült ezt összehozni, a maradékban 2en voltunk a-n
tfw lost
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 07:00am
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 13:55)
tfw végre 5en magyarunk játszunk, lesz kommunikáció
tfw 5xmondtam el kb h ne bre menjünk hárman hanem A-ra
tfw 2 körben sikerült ezt összehozni, a maradékban 2en voltunk a-n
tfw lost


tfw vismajor végig standupolja a tst, így nem hallva semmit Bn
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115614Next
Add Reply New Topic New Poll