d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11111121131141151363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 04:27am
most jött meg az 5. kulcsom
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:42am
Quote (fahrii @ Dec 12 2013 11:27am)
most jött meg az 5. kulcsom


nekem még 1et se küldött a blizzard
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 05:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Dec 2013 13:42)
nekem még 1et se küldött a blizzard


én eladtam 3 dbot kemény 550 fgért
1 ment havernak
1 meg amivel játszom

This post was edited by fahrii on Dec 12 2013 05:56am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:56am
Quote (fahrii @ Dec 12 2013 12:56pm)
én eladtam 3 dbot kemény 550 fgért
1 ment havernak
1 meg amivel játszom


ahelyett hogy eldonolnád itt vkinek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 06:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Dec 2013 13:56)
ahelyett hogy eldonolnád itt vkinek


csóróság van + zsidó is vagyok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 12 2013 07:13am
tfw druid
tfw 10. kör
tfw nincs nálad lap
tfw innervatet huzol
tfw 11. körben is

tfwmfw innervate a szentem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 07:25am
lvl18 ranked

Quote (sylke @ 12 Dec 2013 15:13)
tfw druid
tfw 10. kör
tfw nincs nálad lap
tfw innervatet huzol
tfw 11. körben is

tfwmfw innervate a szentem


nekem tfw 7 lap van hátra, egy kibaszott flamestrikeal megnyerném, erre baszik jönni és kinyírnak (2 van a pakliban)

This post was edited by fahrii on Dec 12 2013 07:26am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 12 2013 07:35am
Quote (fahrii @ 12 Dec 2013 15:25)
lvl18 ranked



nekem tfw 7 lap van hátra, egy kibaszott flamestrikeal megnyerném, erre baszik jönni és kinyírnak (2 van a pakliban)


uristen ez az érzés
tul jol ismerem : (
amikor meg az enemynek nincs lent 1 kurva lapja se, akkor rögtön blizzard, flamestrike, cone of cold, flamestrike
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 12 2013 07:56am
mage problemak
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 12 2013 09:19am
Greetings Akos,
Welcome to the Hearthstone™: Heroes of Warcraft™ beta! We’re thrilled to have you join us! Your feedback will help us get the final touches in before the game is ready to launch!
:3

>implying 3 gamenel tobbet fogok vele jatszani mielott megunom/feladom
vagy egyaltalan letoltom

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 12 2013 09:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11111121131141151363Next
Add Reply New Topic New Poll