Quote (fahrii @ 12 Dec 2013 15:25)
lvl18 ranked
nekem tfw 7 lap van hátra, egy kibaszott flamestrikeal megnyerném, erre baszik jönni és kinyírnak (2 van a pakliban)
uristen ez az érzés
tul jol ismerem : (
amikor meg az enemynek nincs lent 1 kurva lapja se, akkor rögtön blizzard, flamestrike, cone of cold, flamestrike