Quote (qkatz @ 13 May 2013 20:36)
5. könyv közepénél járok most, elég gyorsan elfogytak ezek a könyvek.
olvastam h nektek nagyon nem tetszik a sarkanyos vonal, de engem pl az sokkal jobban érdekel mint h mi lesz brannel^^
nagyon érdekes is, hogy három könyvön keresztül veri a faszát daenerys a világ másik végén, és malmozik évekig, amíg a sárkányai felnőnek
+ mivel kiváló mary sue karakter, akármi baromságot csinál, nincs semmi negatív következménye

mondjuk az tény, hogy a branes vonal még ennél is laposabb, de az igazság szerintem az, hogy az ötödik könyvben konkrétan az egész cselekmény leült a francba
még az aryás+victarionos chapterek voltak a legjobban imo, de azokból meg jó kevés volt
jaimes+littlefingeres szálakat akarom vissza
