d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1111112113114115198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 23 2013 04:48am
ヱヴァンゲリヲン新劇場版:Q EVANGELION3.33 YOU CAN (NOT) REDO. Evangelion Shin Gekijouban Q (BDrip 1920x1080 x264 FLACx2 5.1ch SUP)

Nem tudom leszedjem-e vagy várjak a subra.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Apr 23 2013 09:39am
Quote (Rawen @ 23 Apr 2013 16:52)


az egesz sorozat 10/10
ha csak chilloutolni akarok mindig ezt nezem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 23 2013 10:12am
Quote (InfamousMythos @ 23 Apr 2013 17:39)
az egesz sorozat 10/10
ha csak chilloutolni akarok mindig ezt nezem


tfw faszod ki van az egész nappal, hazaérsz és végigmosolygod a részt
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Apr 23 2013 10:46am
Quote (Rawen @ 23 Apr 2013 18:12)
tfw faszod ki van az egész nappal, hazaérsz és végigmosolygod a részt


i know that feel bro
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 12:01pm


lel, amúgy jók ezek a SnK OP-ra más OP-k vágva etc dolgok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 12:02pm


Ezt még berakom mert DAT SYNC RATE
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 24 2013 12:09pm
Quote (Rawen @ Apr 24 2013 07:02pm)
http://www.youtube.com/watch?v=UaQMYw2-Ilo

Ezt még berakom mert DAT SYNC RATE


Lel, egyetlen kommentelö az egyik legnagyobb HoN forumozo.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 12:55pm
Amúgy pl most Bakemonogatariban nem zavart HanaKana, ami nem rossz ahhoz képest, hogy az előző seasonben már elegem volt belőle, meg amúgy is a Renai Circulation 10/10.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115198Next
Add Reply New Topic New Poll