Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 26 2012 11:36pm)
gondoltam, hogy elkezdem magyarázni, hogy nem keménykedős post, de rájöttem, hogy ugyan annyit érek el vele nálad, mint egy +1-el, szóval inkább csak +1.
mondjuk egyáltalán nem gondoltam, hogy csak azért irod le hogy keménykedj