d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1111112113114115660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 6 2011 01:32am
Quote (Inakwo @ 5 Dec 2011 21:56)
barátnőnek gondoltam veszek egy olcso telot

SE X10 mini pro-t megtudnám venni 4990 akciosan

megér ez annyit? zenét hallgatna rajta meg telefonálás sms egy kis netezés


Asszonynak ez egy tökéletes választás szerintem.

Quote (Vismajor @ 5 Dec 2011 22:02)
Fahri nagyon dicsére, én majdnem olyat vettem, aztán beszéltem 2 emberrel, akinek olyan van, és nagyon szigorúan eltanácsoltak tőle


A sima mini prot dicsértem agyon, miért tanácsoltak el tőle? (vagy x10 mini projuk volt és keverted?)

Quote (N4aBz @ 5 Dec 2011 22:10)
Unokaöcsémnek szeretnék venni egy telót karácsonyra, de azt nem tudom még milyet.
Jóformán netezésre meg villogásra használná, közép árkategória érdekelne

SE xperia Neo-ra gondoltam, mi a véleményetek? Jó lesz, vagy ilyen használatra egy olcsóbb is megteszi?


Valami árat írhattál volna, nameg függetlenül vagy szolgáltatótol? Egyébként van pár elképzelésem, de ezt jó lenne ha leírnád.

Quote (anyd @ 5 Dec 2011 22:17)
Haveromnak a kicsit butítottab verzió az x8as van meg, és az is tök jó kis telefon, minőségi, és mindent tud amit egy androidos nagytesó



Nem nevezném butított verziónak mert ugyan az a hardver van alatta, csak egy picit nagyobb a kijelzője és nincs alátolva bill, még a szoftver is ugyan az.
Barátnőmnek olyan van, egész jó kis készülék csak mai szemmel már kicsit csiga a rendszer és a kijelző sem acélos (nameg a 2.1es droidot se nevezném frissnek), habár egy kernelcsere meg egy jobbacska főzött rom csodákra képes :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 6 2011 01:44am
Quote (fahrii @ Dec 6 2011 08:32am)
Asszonynak ez egy tökéletes választás szerintem.



A sima mini prot dicsértem agyon, miért tanácsoltak el tőle? (vagy x10 mini projuk volt és keverted?)



Valami árat írhattál volna, nameg függetlenül vagy szolgáltatótol? Egyébként van pár elképzelésem, de ezt jó lenne ha leírnád.




Nem nevezném butított verziónak mert ugyan az a hardver van alatta, csak egy picit nagyobb a kijelzője és nincs alátolva bill, még a szoftver is ugyan az.
Barátnőmnek olyan van, egész jó kis készülék csak mai szemmel már kicsit csiga a rendszer és a kijelző sem acélos (nameg a 2.1es droidot se nevezném frissnek), habár egy kernelcsere meg egy jobbacska főzött rom csodákra képes :)


Milyen romot ajánlasz rá? Mondtam haveromnak hogy rakjon de nem tudtam konkrétumot mondani.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 6 2011 02:00am
Quote (anyd @ 6 Dec 2011 08:44)
Milyen romot ajánlasz rá? Mondtam haveromnak hogy rakjon de nem tudtam konkrétumot mondani.


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1188486 legjobb
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2011 09:20am
Megvan a telefon. vegre...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2011 09:33am
Quote (ecneB @ 6 Dec 2011 16:20)
Megvan a telefon. vegre...


de azért a dec 5 se lett meg, csak 6 :D mondtam, hogy kiszívják a véred.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2011 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Dec 2011 17:33)
de azért a dec 5 se lett meg, csak 6 :D mondtam, hogy kiszívják a véred.


sajnos tudtam elore, h ez lesz. valszeg azert hoztak ma, mert tesom is rendelt idokozben egy defy+-t.. gondolom olcsobb volt egyben kiszallitani.. :DDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2011 09:41am
Quote (ecneB @ 6 Dec 2011 16:39)
sajnos tudtam elore, h ez lesz. valszeg azert hoztak ma, mert tesom is rendelt idokozben egy defy+-t.. gondolom olcsobb volt egyben kiszallitani.. :DDD


szerintem meg ezek úgy működnek, hogy minden szart megígérnek, hogy ott vedd meg, azt majd meglesz...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2011 09:44am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Dec 2011 17:41)
szerintem meg ezek úgy működnek, hogy minden szart megígérnek, hogy ott vedd meg, azt majd meglesz...


ez a masik, de sajnos egyik szolgaltato sem normalis...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2011 02:00pm
Johetnenek hasznos android appok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 6 2011 02:05pm
Quote (ecneB @ Dec 6 2011 09:00pm)
Johetnenek hasznos android appok


bpmenetrend, dropbox,quickpic,mvideoplayer,advanced task killer,adobe reader, bln control free=mivel galaxynak nincs status led-je, ezlrt ha sms vagy ilyen szarság jön, akkor a gomb villog/világit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115660Next
Add Reply New Topic New Poll