d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1111112113114115122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 06:03am
lol még real life topik...
idehányom a hétvégém
pénteken utcazenéltem
szombaton koncin voltam
vasárnap randim volt, meg este banzájkodtunk, ivászat stb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 31 2011 06:12am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 13:03)
lol még real life topik...
idehányom a hétvégém
pénteken utcazenéltem
szombaton koncin voltam
vasárnap randim volt, meg este banzájkodtunk, ivászat stb


konci?
mi vagy te valami retkes buzi?
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 06:13am
Quote (Inakwo @ Aug 31 2011 02:12pm)
konci?
mi vagy te valami retkes buzi?


mi a faszom bajod van azzal hogy konci? tarts már lépést ezzel a kurva világgal, már nem mindenki irodalmi nyelven beszél
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 31 2011 06:13am
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 02:13pm)
mi a faszom bajod van azzal hogy konci? tarts már lépést ezzel a kurva világgal, már nem mindenki irodalmi nyelven beszél


igy van inakwo, tartsd a lépést az elcsökevényesedő kis taknyokkal
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 31 2011 06:16am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 13:13)
mi a faszom bajod van azzal hogy konci? tarts már lépést ezzel a kurva világgal, már nem mindenki irodalmi nyelven beszél


13 éves kislányok szokták írni azt, hogy konci te nyomorék.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 31 2011 06:16am
Quote (Liliomtipro @ 31 Aug 2011 13:13)
igy van inakwo, tartsd a lépést az elcsökevényesedő kis taknyokkal


bocsánat hogy ilyen maradi vén fasz vagyok és nem tudom értékelni ezeket a csilli villi szupcsi szavakat :(
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 06:16am
Quote (Inakwo @ Aug 31 2011 02:16pm)
bocsánat hogy ilyen maradi vén fasz vagyok és nem tudom értékelni ezeket a csilli villi szupcsi szavakat :(


mitől csili vili az hogy konci? tán nem érted vagy felbasz ha valaki koncit mond koncert helyett? üljél már te az Isten b*sszon meg
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2011 06:18am
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 02:16pm)
mitől csili vili az hogy konci? tán nem érted vagy felbasz ha valaki koncit mond koncert helyett? üljél már te az Isten b*sszon meg


olyan szupcsyh volt ez a konci :$$$ *.* :$
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 06:19am
Quote (Saenchai @ Aug 31 2011 02:18pm)
olyan szupcsyh volt ez a konci :$$$ *.* :$


te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2011 06:20am
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 02:19pm)
te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)


jézusom,ennyire még nem tiport senki a lelkembe 21 év alatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115122Next
Add Reply New Topic New Poll