d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11111121131141152724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,882
Joined: Jun 21 2007
Gold: 906.10
Sep 27 2010 04:35pm
Quote (Taszilo.^ @ Sep 27 2010 10:34pm)
http://img525.imageshack.us/img525/1451/1285093234775.jpg


lol
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 28 2010 06:35am
Kéne pár aktívan játszó ember 2v2-3v3-4v4-re!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 08:25am
Quote (Taszilo.^ @ 28 Sep 2010 00:34)
http://img525.imageshack.us/img525/1451/1285093234775.jpg


lol, zergel kurvaegyszerü imo jatszani
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 28 2010 08:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 28 2010 03:25pm)
lol, zergel kurvaegyszerü imo jatszani


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondja ezt egy terran
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 28 2010 08:40am
Quote (Taszilo.^ @ Sep 28 2010 02:38pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondja ezt egy terran


uristen
MENNYIRE KURVÁRA THIS
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 08:43am
Quote (Taszilo.^ @ 28 Sep 2010 16:38)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondja ezt egy terran


zergel játszottam vagy huszat amikor át tett platinumra
gtfo
mondjuk amikor át tett akkor éppen toss voltam

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 28 2010 08:43am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 28 2010 09:03am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 28 2010 03:43pm)
zergel játszottam vagy huszat amikor át tett platinumra
gtfo
mondjuk amikor át tett akkor éppen toss voltam


6pool into mutas ftw?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 28 2010 09:03am
pár channel, amit érdemes végignézni, ha tetszik sc2

nekem a jatek az uj gépre várat, elvileg hamarosan be lesz szerezve. addig ezzel is töltöttem az idömet
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 09:04am
Quote (Taszilo.^ @ 28 Sep 2010 17:03)
6pool into mutas ftw?


ofc:'DDDDDDDDD
Különben Calypsol, jönnék 3v3-ra szerintem ha kell egy terran

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 28 2010 09:04am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 28 2010 09:05am
Quote (qkatz @ Sep 28 2010 04:03pm)
pár channel, amit érdemes végignézni, ha tetszik sc2

nekem a jatek az uj gépre várat, elvileg hamarosan be lesz szerezve. addig ezzel is töltöttem az idömet
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft


day9tv, hf
Go Back To Magyar Topic List
Prev11111121131141152724Next
Add Reply New Topic New Poll