Quote (Atko @ Mon, 17 Aug 2009, 20:47)
lássuk be azért nem találtad fel a spanyolviaszt
te honnan tudod, mi a karineve, meg hogy melyik szerveren játszik?

meg mit okoskodsz te itt a "20as szintű vadászoddal"?
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 20:46)
remélem tetszik

tetszik, én máshogy csináltam, de még úgyis csak próbálgatom az armsot, mert most lett lóvém dual talent specre...