d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11111121131141151887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43
Joined: Oct 15 2008
Gold: 0.45
Aug 17 2009 12:33pm
Quote (Vharimatras @ Mon, Aug 17 2009, 07:31pm)
szia, én nem törtöm jáccom.

okj az egy fogalom


kiváncsian várom magyarázatod az "okj" kifejezésről barátom :) egyébként a téma címe World of Warcraft és bizony én azzal a játékkal játszom, van is egy vadászom a 20as szinten és érdekelne ki játszik még vele... Hogy tört vagy sem az már részletkérdés
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Aug 17 2009 12:34pm
Quote (Atko @ Mon, 17 Aug 2009, 20:33)
kiváncsian várom magyarázatod az "okj" kifejezésről barátom :) egyébként a téma címe World of Warcraft és bizony én azzal a játékkal játszom, van is egy vadászom a 20as szinten és érdekelne ki játszik még vele... Hogy tört vagy sem az már részletkérdés


Országos Képzési Jegyzék
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 17 2009 12:34pm
Quote (Atko @ Mon, Aug 17 2009, 06:33pm)
kiváncsian várom magyarázatod az "okj" kifejezésről barátom :) egyébként a téma címe World of Warcraft és bizony én azzal a játékkal játszom, van is egy vadászom a 20as szinten és érdekelne ki játszik még vele... Hogy tört vagy sem az már részletkérdés


rand?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 12:34pm
Quote (Atko @ Mon, Aug 17 2009, 07:33pm)
kiváncsian várom magyarázatod az "okj" kifejezésről barátom :) egyébként a téma címe World of Warcraft és bizony én azzal a játékkal játszom, van is egy vadászom a 20as szinten és érdekelne ki játszik még vele... Hogy tört vagy sem az már részletkérdés


ne cigánykodj elvégre nem akkrsz te rosszat nekem azért mnodtad menejuk adludni

ha hallod e a cigányoka strandom elkezidk pocsolni haveroméket mondom okj.
modom gyertek inin bort bolv, csöves börunk mondja ok ittam etc kösz teso minden erre a vizba hobnan szerezted ezt a vastag karlánot fasza nyakláncot etc mondja nem adid 1ide hogay ál rtajm m ondom mejha faszomba azt mondta kinek mindid hogy menjt ete fasz

be ment az uszo mester leszedte rolam kibaszták öket mondjáék lessz obx csak gyertek ki vcigányok ehöl gyec ezkla köcsög Davbe nem monja meg ki vol az pedig szará apritanáma gecibe

Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Aug 17 2009 12:34pm
Quote (Anal_Jesus @ Mon, 17 Aug 2009, 20:34)
rand?


no u
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 12:46pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 20:34)
ne cigánykodj elvégre nem akkrsz te rosszat nekem azért mnodtad menejuk adludni

ha hallod e a cigányoka strandom elkezidk pocsolni haveroméket mondom okj.
modom gyertek inin bort bolv, csöves börunk mondja ok ittam etc kösz teso minden erre a vizba hobnan szerezted ezt a vastag karlánot fasza nyakláncot etc mondja nem adid 1ide hogay ál rtajm m ondom mejha faszomba azt mondta kinek mindid hogy menjt ete fasz

be ment az uszo mester leszedte rolam kibaszták öket mondjáék lessz obx csak gyertek ki vcigányok ehöl gyec ezkla köcsög Davbe nem monja meg ki vol az pedig szará apritanáma gecibe


megnéztem a talent buildedet wowarmoryn!
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 12:46pm
Quote (bajcli @ Mon, Aug 17 2009, 07:46pm)
megnéztem a talent buildedet wowarmoryn!


remélem tetszik :blush:
Member
Posts: 43
Joined: Oct 15 2008
Gold: 0.45
Aug 17 2009 12:47pm
Quote (Vharimatras @ Mon, Aug 17 2009, 07:46pm)
remélem tetszik :blush:


lássuk be azért nem találtad fel a spanyolviaszt
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 12:48pm
Quote (Atko @ Mon, Aug 17 2009, 07:47pm)
lássuk be azért nem találtad fel a spanyolviaszt


nem is állítottam sehol
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 12:49pm
Quote (Atko @ Mon, 17 Aug 2009, 20:47)
lássuk be azért nem találtad fel a spanyolviaszt


te honnan tudod, mi a karineve, meg hogy melyik szerveren játszik? :D
meg mit okoskodsz te itt a "20as szintű vadászoddal"?

Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 20:46)
remélem tetszik :blush:


tetszik, én máshogy csináltam, de még úgyis csak próbálgatom az armsot, mert most lett lóvém dual talent specre...
Go Back To Magyar Topic List
Prev11111121131141151887Next
Add Reply New Topic New Poll