Quote (Calypsol @ Tue, 14 Apr 2009, 23:30)
Jóféle.

Bocsi, hogy a mai "teszt" ilyen lazára sikeredett...:D:D
hmmm "teszt"
na akkor ugylátom haza kell menjek, hogy rendbetegyem nálatok a fogalmakat:
1.: Ha ivásrol van szo, az a minimum, hogy fotokat postolunk a netre, hogy többiek is átérezzék az örömünket...
2.: Erre meg nem mondok semmi ennyi pia után...
A köröket meg majd én fizetem
