d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11111121131141151311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 30 2008 01:21pm
Lol, akkor me fail xd
Nem sirok bazze, csak megjegyeztem, hogy masra szamitottam.

N1 a mostanid, nagyon stronk a focal, nagyon tetszik. Szines > BW imo.
Csinalj tutorialokaaaaaaaaaat! cry3.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 30 2008 01:24pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Mar 30 2008, 07:21pm)
Lol, akkor me fail xd
Nem sirok bazze, csak megjegyeztem, hogy masra szamitottam.

N1 a mostanid, nagyon stronk a focal, nagyon tetszik. Szines > BW imo.
Csinalj tutorialokaaaaaaaaaat! cry3.gif


wub.gif
Thx.
Jolvan, majd erre csinálok, mert kb csak 10 layeres, nem bonyolult tag. mad.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 31 2008 11:51am


Na ez imo nem a szokasos stilusom, szal ezt merem ide postolni 8D

Quote (TheStriker @ Sun, 30 Mar 2008, 20:24)
wub.gif
Thx.
Jolvan, majd erre csinálok, mert kb csak 10 layeres, nem bonyolult tag. mad.gif


Akkorjo.

This post was edited by kabraxis6 on Mar 31 2008 11:58am
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 31 2008 11:56am
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 31 2008, 05:51pm)
http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-104.jpg

Na ez imo nem a szokasos stilusom, szal ezt merem ide postolni 8D


ez jobb is mint az előző, tetszik smile.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 31 2008 12:07pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, 31 Mar 2008, 18:51)
http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-104.jpg

Na ez imo nem a szokasos stilusom, szal ezt merem ide postolni 8D



Akkorjo.


iszonyatjo biggrin.gif
szep szin is nekem nagyon bejon.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 31 2008 12:37pm
Quote (lowxair @ Sun, 30 Mar 2008, 17:04)
tetszik de a text nem illik hozzá

enyém milyen?=)


nekem tetszik :]
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 31 2008 01:05pm
EACH elég hard és confusing to read, border nemillik bele szerintem, szinek se a legjobbak imó.
@Oli.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 31 2008 01:10pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 31 2008, 07:05pm)
EACH elég hard és confusing to read, border nemillik bele szerintem, szinek se a legjobbak imó.
@Oli.


a nagy kritikus smile.gif
a nevet tényleg nehéz olvasni, de a színek jók sztem, de ez ízlés kérdése is
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 31 2008 01:12pm
Quote (OWeRLoRD @ Mon, Mar 31 2008, 07:10pm)
a nagy kritikus smile.gif


Igen, a nagy kritikus bazdmeg.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 31 2008 01:16pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 31 2008, 07:12pm)
Igen, a nagy kritikus bazdmeg.


mostmivan? nem rosszindulatból mondtam ohmy.gif bazdmeg biggrin.gif

This post was edited by OWeRLoRD on Mar 31 2008 01:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11111121131141151311Next
Closed New Topic New Poll