Quote (kabraxis6 @ Sun, Mar 30 2008, 07:21pm)
Lol, akkor me fail xd
Nem sirok bazze, csak megjegyeztem, hogy masra szamitottam.
N1 a mostanid, nagyon stronk a focal, nagyon tetszik. Szines > BW imo.
Csinalj tutorialokaaaaaaaaaat!


Thx.
Jolvan, majd erre csinálok, mert kb csak 10 layeres, nem bonyolult tag.