d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1111112113114115183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 19 2009 11:47am
Quote (Calypsol @ Thu, Mar 19 2009, 06:14pm)
Akkor jó, mld bvb-men is ik volt alul wink.gif

Akkor meg nem tudom, minek a vita...ik jobb, olcsóbb és gazdaságosabb, mint steel


nem jobb
azok tesznek ik-t akik nem engedhetik meg maguknak, hogy olyan haj cuccokkat tegyenek fel, amik mar jobbak, mint az ik

Quote (Oberon_os @ Thu, Mar 19 2009, 06:35pm)
ne legyél már rici pls...


es ez is egy ujabb postot szult

Quote (Janou @ Thu, Mar 19 2009, 06:42pm)
valakinek mindig kibaszott okosnak kell lennie


en olyankor is okos vagyok, amikor mas is az
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 19 2009 12:18pm
talaltam 1 szuper mana potit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2009 01:11pm
Quote (F4r3L @ Thu, Mar 19 2009, 06:18pm)
talaltam 1 szuper mana potit


all in
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 19 2009 01:17pm
Quote (xGurke @ Thu, 19 Mar 2009, 19:11)
all in


nóníd lóball
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2009 01:18pm
Quote (xGurke @ Thu, Mar 19 2009, 09:11pm)
all in


kevés
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Apr 1 2009 10:42am
Sziasztok!

Találtam egy rare ringet, de nem nagyon szoktam jsp-t használni!
Sztetek mennyi fg?
ring:
112AR-19str-14dex-11@-10mf-mdrb1

sztem elég jo:D

köszi, sziasztok
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Apr 1 2009 10:53am
Quote (atek555 @ Wed, Apr 1 2009, 04:42pm)
Sziasztok!

Találtam egy rare ringet, de nem nagyon szoktam jsp-t használni!
Sztetek mennyi fg?
ring:
112AR-19str-14dex-11@-10mf-mdrb1

sztem elég jo:D

köszi, sziasztok


kár hgy nincs rajta fcr :S

am req lvl ?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 1 2009 10:55am
Quote (Megas_heroes @ Thu, 19 Mar 2009, 19:50)
http://www.shrani.si/f/33/Cp/3osfl4N5/untitled.jpg

anyám

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=29341326&f=170&st=0


Aztarohadt... biggrin.gif
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Apr 1 2009 10:58am
Quote (Tommy_hun @ Wed, Apr 1 2009, 04:53pm)
kár hgy nincs rajta fcr :S

am req lvl ?


lvl66

ára sztetek?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115183Next
Closed New Topic New Poll