Quote (ElCapitano @ Sat, 25 Apr 2009, 15:03)
Persze.
Adj 10k fgt és bumpolom a topicjaidat.
nicnsenek topikjaim amit bumplni kéne
fail :c
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:02)
Tehát szerinted 10 secenként mindneki behányhat, hogy free bump? ^^
nem mert 30 sec a floodcontrol haha
