d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1111112113114115232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 24 2009 02:23pm
Quote (Szerintem @ Fri, 24 Apr 2009, 22:22)
"szabad" más (trade) topikját annak engedélyével 4óránként bumpolni, ha nem és rá az illető?(én)


Persze.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 24 2009 02:52pm
Quote (Szerintem @ Fri, Apr 24 2009, 09:22pm)
"szabad" más (trade) topikját annak engedélyével 4óránként bumpolni, ha nem és rá az illető?(én)


akar 10 percenkent is
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 25 2009 01:10am
Akkor kérdezem kicsit konkrétabban: mennyire számít spamnak a free bump?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2009 02:04am
Quote (Szerintem @ Sat, Apr 25 2009, 08:10am)
Akkor kérdezem kicsit konkrétabban: mennyire számít spamnak a free bump?


nem az, 4 óránként legit akárki nyomja
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 25 2009 07:00am
Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 10:04)
nem az, 4 óránként legit akárki nyomja


de free bump pont azért 'free' mert nem 4 óránként van ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 25 2009 07:00am
Quote (Ad4mz @ Sat, 25 Apr 2009, 14:00)
de free bump pont azért 'free' mert nem 4 óránként van ^^


Én azt hittem azért mert ingyen van. kettőspontzézézékettőspont

This post was edited by ElCapitano on Apr 25 2009 07:01am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 25 2009 07:01am
Quote (ElCapitano @ Sat, 25 Apr 2009, 15:00)
Én azt hittem azért mert ingyen van. kettőspontzézézékettőspont


mert a sima bumpért fizetni kell? :wacko: az csak jozef_hun faszsága ...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 25 2009 07:02am
Quote (Ad4mz @ Sat, Apr 25 2009, 02:00pm)
de free bump pont azért 'free' mert nem 4 óránként van ^^


Tehát szerinted 10 secenként mindneki behányhat, hogy free bump? ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 25 2009 07:03am
Quote (Ad4mz @ Sat, 25 Apr 2009, 14:01)
mert a sima bumpért fizetni kell? :wacko: az csak jozef_hun faszsága ...


Persze.
Adj 10k fgt és bumpolom a topicjaidat.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 25 2009 07:05am
Quote (ElCapitano @ Sat, 25 Apr 2009, 15:03)
Persze.
Adj 10k fgt és bumpolom a topicjaidat.


nicnsenek topikjaim amit bumplni kéne
fail :c

Quote (beni @ Sat, 25 Apr 2009, 15:02)
Tehát szerinted 10 secenként mindneki behányhat, hogy free bump? ^^


nem mert 30 sec a floodcontrol haha :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111112113114115232Next
Closed New Topic New Poll