Quote (Anarkin @ 21 Dec 2013 16:04)
hát ez tényleg jó volt
olyan lassú hogy muszáj volt közben streamet néznem, de bejövős
En ott basztam fel magam, mikor az enyhén autista kislany szájába rágták a szavakat.
Amúgy jah ^^ en is beszélgettem közben.
Btw mi ez a Heineken reklám?