d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111711181119112011211650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2013 12:24pm
Quote (RRC @ 20 Dec 2013 18:38)
kösz a spoilert fükszi bazdmeg, mostmár el se megyek megnézni...


lol troled hard ezpk 5-0
kev1/1 gg
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 20 2013 12:44pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 20 2013 07:24pm)
lol troled hard ezpk 5-0
kev1/1 gg


Szkambeg fükszi.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2013 12:46pm
Quote (-joey- @ 20 Dec 2013 19:44)
Szkambeg fükszi.


gazdag kaller
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 20 2013 03:03pm
Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 19:36)
A vadászat / Jagten / The Hunt (2012)


Ok ez egy durva film.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 20 2013 03:58pm
Quote (Psyclon @ 20 Dec 2013 23:03)
Ok ez egy durva film.


ez a robert de niros? jo is vagy csak durva?

/e kosz a spoilert, ma neztunk volna meg de inkabb lemondtam a fszba

This post was edited by Anarkin on Dec 20 2013 03:59pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 20 2013 04:01pm
Quote (Psyclon @ 20 Dec 2013 23:03)
Ok ez egy durva film.


kösz a spoilert neked is, lemondtam a mozijegyet a gecibe
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 21 2013 09:04am
Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 20:36)
A vadászat / Jagten / The Hunt (2012)


Quote (Psyclon @ 20 Dec 2013 23:03)
Ok ez egy durva film.


hát ez tényleg jó volt

olyan lassú hogy muszáj volt közben streamet néznem, de bejövős
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 21 2013 09:13am
Quote (Anarkin @ 21 Dec 2013 16:04)
hát ez tényleg jó volt

olyan lassú hogy muszáj volt közben streamet néznem, de bejövős


En ott basztam fel magam, mikor az enyhén autista kislany szájába rágták a szavakat.
Amúgy jah ^^ en is beszélgettem közben.

Btw mi ez a Heineken reklám?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 21 2013 09:14am
Quote (Psyclon @ 21 Dec 2013 17:13)
En ott basztam fel magam, mikor az enyhén autista kislany szájába rágták a szavakat.
Amúgy jah ^^ en is beszélgettem közben.

Btw mi ez a Heineken reklám?


milyen reklám ?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 21 2013 09:15am
Quote (Anarkin @ 21 Dec 2013 16:14)
milyen reklám ?


Zöld név piros csillag.

Hat lol ha erről nem a sor jut eszedbe >.<
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111711181119112011211650Next
Add Reply New Topic New Poll