Quote (Anarkin @ 20 Dec 2013 00:02)
noob
úgy jöttem ki a moziból hogy egyből vissza akartam ülni
Nem igazán értelek.
Ez a film egy kalap szar volt.
Semmi történés nincs benne.
Az egész film olyan mint más film 10perces jelenete amiben történik egy baleset amit meg kell oldani majd folytatódik maga a történet.
A legjobb jelenet az volt mikor ugatott es közben eldöntötte hogy kinyirja magát.
Látványvilág pedig nem ver semmit.
Kis túlzással egy Morgan Freeman: a fereglyukon át c. természet film többet nyújt.