d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111611171118111911201650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2013 05:42pm
Quote (Vismajor @ 20 Dec 2013 00:01)
Ez a gravity egyelőre nagyon nem jön át, egyelőre átjspztem a felét...


mert nem imaxbe nézed, azé
a filmélmény kb 70%-át adja a 3d imo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 19 2013 07:04pm
Quote (tevetava @ Dec 20 2013 12:42am)
mert nem imaxbe nézed, azé
a filmélmény kb 70%-át adja a 3d imo


ja hát igen azt mondjuk eltudom képzelni
de maga a story is...annyit szenvedett a RYAN, hogy beszarás
meg fél óráig csak lihegtünk etc, pedig kibaszott orvos, tudhatná, hogy égeti az oxigént mint állat
aztán meg 5 perc alatt megmentette magát
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 20 2013 03:52am
Quote (Anarkin @ 20 Dec 2013 00:02)
noob

úgy jöttem ki a moziból hogy egyből vissza akartam ülni


Nem igazán értelek. :D

Ez a film egy kalap szar volt.
Semmi történés nincs benne.

Az egész film olyan mint más film 10perces jelenete amiben történik egy baleset amit meg kell oldani majd folytatódik maga a történet.

A legjobb jelenet az volt mikor ugatott es közben eldöntötte hogy kinyirja magát.

Látványvilág pedig nem ver semmit.
Kis túlzással egy Morgan Freeman: a fereglyukon át c. természet film többet nyújt.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2013 11:15am
na megneztuk a hobbit kettot
sajna 3dben kellett :c
fasza volt leszamitva a gagyin megcsinalt lovat SPOILER amin a tunde elkezdi uldozni a hidnal az ork faszt SPOILER
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 20 2013 11:18am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Dec 2013 18:15)
na megneztuk a hobbit kettot
sajna 3dben kellett :c
fasza volt leszamitva a gagyin megcsinalt lovat  SPOILER amin a tunde elkezdi uldozni a hidnal az ork faszt SPOILER


ez aztán gecinagy spojler :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2013 11:33am
Quote (tevetava @ 20 Dec 2013 18:18)
ez aztán gecinagy spojler :D


en sem gondolom annak de ha nem spoilerezem be akkor meg fogadjunk h beszol valami faszrand
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 20 2013 11:34am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Dec 2013 19:33)
en sem gondolom annak de ha nem spoilerezem be akkor meg fogadjunk h beszol valami faszrand


kb olyan szintű mintha azt mondanád, h a gyűrűk urában orkok vannak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 20 2013 11:37am
Quote (RRC @ 20 Dec 2013 18:34)
kb olyan szintű mintha azt mondanád, h a gyűrűk urában orkok vannak


ugye ugye
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 20 2013 11:38am
Quote (GoreKnight9 @ 20 Dec 2013 18:15)
na megneztuk a hobbit kettot
sajna 3dben kellett :c
fasza volt leszamitva a gagyin megcsinalt lovat  SPOILER amin a tunde elkezdi uldozni a hidnal az ork faszt SPOILER


amugy jah az tényelg gagyira sikeredett :D

This post was edited by Psyclon on Dec 20 2013 11:39am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 20 2013 11:38am
kösz a spoilert fükszi bazdmeg, mostmár el se megyek megnézni...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111611171118111911201650Next
Add Reply New Topic New Poll