Quote (jarabekg @ 19 Dec 2013 21:31)
mar a kettot sem neztem meg, oke elso nagy otlet volt, elbohockodtak egy kicsit, de a tobb ilyet csinalni eleg durva penzhajhaszas es borzasztoan lapos dolog
nem kell komolyan venni
megnézem röhögök rajtuk, aztán kész.
Ofc nem moziban, csak itthon, de tuti megnézem, rajtuk nőttem fel.