d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111411151116111711181650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 17 2013 07:34pm
percy jackson sea of monsters - az első rész se volt valami nagy durranás, de ez ahhoz képest sokkal rosszabb lett imo.. nem tudom minek néztem végig egyáltalán
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 18 2013 04:29am
Halàlhegy, a di(valami orosz nev) rejtely
Egesz jo volt, egyszer erdemes megnezni egy doto v cs meccs mellett
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 18 2013 04:32am
Quote (hedgehogsword @ 18 Dec 2013 03:34)
percy jackson sea of monsters - az első rész se volt valami nagy durranás, de ez ahhoz képest sokkal rosszabb lett imo.. nem tudom minek néztem végig egyáltalán


talán ez az egyetlen film amit elaludtam és már nem is akartam folytatni (mármint a 2. részét 1-2 hete) :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 18 2013 12:37pm
Don Jon

erdekes film
az eleje beteg, mar-mar komikus
a jellemabrazolasok elegge tulzoak, de nem annyira zavaro modon
a tortenet eleg gyors, viszont kiszamithato
a csaladi jelenetek a legjobbak, lewitt eleg jol jatszotta a digot

7/10
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 18 2013 05:57pm
iszonyat fos volt ez a pain & gain
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 18 2013 05:58pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Dec 2013 01:57)
iszonyat fos volt ez a pain & gain


valós történet, valósan idióta szereplőkkel ^^ láttam már rosszabbat is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 19 2013 05:59am
Quote (GoreKnight9 @ Dec 19 2013 12:57am)
iszonyat fos volt ez a pain & gain


Tényleg elég wtf volt, 3 részletben néztem végig
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 19 2013 10:52am
Quote (Anarkin @ 19 Dec 2013 00:58)
valós történet, valósan idióta szereplőkkel ^^ láttam már rosszabbat is


hat de szamitottam valami testepites motivalo reszre is kb alig volt benne mondom okj
the rock meg a "roman" csaj miatt neztem csak vegig
a torpet amugy jobban is kigyurhattak volna ha mar ilyen filmbe keszul de hat mindegy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2013 10:55am
nekem tetszett
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2013 01:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111411151116111711181650Next
Add Reply New Topic New Poll