Quote (Fezmin @ 15 Dec 2013 21:51)
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt!

Quote (qkatz @ 16 Dec 2013 19:12)
nekem kifejezetten tetszett, imo sokkal jobb volt mint az elsö rész. cseppet se bántam meg a mozit. 3d-t én utalom, arra nem adok ki pénzt. ha a sima dragabb lenne is arra mennék
ez, nekem is nagyon tetszett. de átbaszás az IMAX-es, mert nem 3D, csak annyi, hogy abban a teremben nézed meg, és örülj a nagy vászonnyak