d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111311141115111611171650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 16 2013 12:30pm
Quote (Fezmin @ 15 Dec 2013 21:51)
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt! :)


Quote (qkatz @ 16 Dec 2013 19:12)
nekem kifejezetten tetszett, imo sokkal jobb volt mint az elsö rész. cseppet se bántam meg a mozit. 3d-t én utalom, arra nem adok ki pénzt. ha a sima dragabb lenne is arra mennék



ez, nekem is nagyon tetszett. de átbaszás az IMAX-es, mert nem 3D, csak annyi, hogy abban a teremben nézed meg, és örülj a nagy vászonnyak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 16 2013 02:27pm
Quote (tevetava @ Dec 16 2013 07:30pm)
ez, nekem is nagyon tetszett. de átbaszás az IMAX-es, mert nem 3D, csak annyi, hogy abban a teremben nézed meg, és örülj a nagy vászonnyak


Ez a legjobb kombo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2013 06:35pm
vicces így a sok maffiózós rész után Grown Ups-ban a csávót látni

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 17 2013 12:36pm
A vadászat / Jagten / The Hunt (2012)

pár honapja láttam elözetest róla, már akkor kiváncsi voltam de nem találtam sehol lol.
de már veszem megfelé.



Quote (Anarkin @ 17 Dec 2013 01:35)
vicces így a sok maffiózós rész után Grown Ups-ban a csávót látni

http://4.ii.gl/t0jhd.png


de most komolyan egy barlangban élsz? :D

amugy a legjobb mikor armageddonban meglovagolja az atomot :D

This post was edited by Psyclon on Dec 17 2013 12:36pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2013 12:39pm
Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 20:36)
A vadászat / Jagten / The Hunt (2012)

pár honapja láttam elözetest róla, már akkor kiváncsi voltam de nem találtam sehol lol.
de már veszem megfelé.





de most komolyan egy barlangban élsz? :D

amugy a legjobb mikor armageddonban meglovagolja az atomot :D


fuuuuuu már ! :D:D mindenre ezt a reakciót írod, röhögök :D

mindjárt nézem a második részét, első nagyon bejött

végre egy visszafogottnak mondható adam sandlers film, egyből 10/10 is lett
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 17 2013 12:41pm
Quote (Anarkin @ 17 Dec 2013 19:39)
fuuuuuu már ! :D:D mindenre ezt a reakciót írod, röhögök :D

mindjárt nézem a második részét, első nagyon bejött

végre egy visszafogottnak mondható adam sandlers film, egyből 10/10 is lett


jo oké lehet én nézek sok filmet ^^
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 17 2013 12:42pm
Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 20:41)
jo oké lehet én nézek sok filmet ^^


steve buscemi azért elég alap színész, meg a filmjei is szerintem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 17 2013 12:43pm
Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 20:36)
A vadászat / Jagten / The Hunt (2012)


Ajánlottam még régebben.

Zöld hentesek, Ádám almái, Gengszterek fogadója is jó.

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2013 05:16pm
http://www.imdb.com/title/tt0317248/?ref_=nv_sr_1
adok ra egy kilencest a tizbol fasza kis film volt kar h nem lattam elobb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2013 06:31pm
Quote (Anarkin @ 17 Dec 2013 20:39)
fuuuuuu már ! :D:D mindenre ezt a reakciót írod, röhögök :D

mindjárt nézem a második részét, első nagyon bejött

végre egy visszafogottnak mondható adam sandlers film, egyből 10/10 is lett


Quote (Psyclon @ 17 Dec 2013 20:41)
jo oké lehet én nézek sok filmet ^^


sírok :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1111311141115111611171650Next
Add Reply New Topic New Poll