d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111211131114111511161650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2013 08:00am
Quote (kusziyoker @ 14 Dec 2013 15:53)
en mar nagyon varom hogy megnezhessem, de azert arra szamitok hogy a lotr-t nem fog uberelni.


hat ehhez nem kell egy nagy jovendomondonak lenni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 14 2013 01:29pm
Quote (cowding @ Dec 14 2013 02:29pm)
ez inkább vigjáték mint horror, majdnem kiküldtek a mozibol amikor a gyereket hozzábaszta a falhoz és elkezdtem sirva röhögni


hat jol van, mert te ilyen nagyon kemeny-laza gyerek vagy

ettol fuggetlenul horror filmet kb nem keszintenek, ha megis az egy ertekelhetetlen fos, ez a film meg egesz jol sikerult, szvsz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 14 2013 01:49pm
Quote (Fej @ Dec 14 2013 08:29pm)
hat jol van, mert te ilyen nagyon kemeny-laza gyerek vagy

ettol fuggetlenul horror filmet kb nem keszintenek, ha megis az egy ertekelhetetlen fos, ez a film meg egesz jol sikerult, szvsz


Ez igy igaz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2013 10:28am
This means war
Eleg faszsag volt, foleg a vege de egynekbelment kap egy hatost
Mig a jackpot el nem valaszt- ez mar eredetibb volt de azert ez is romantikus halivudi katyvasz,kap egy hetest
A titok nyitja- hat ez vmi orult szar volt,, a szineszek a parbeszedek minden. De jol nezett ki a csaj ugyhogy kap egy harmast
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 15 2013 02:41pm
Ma megnéztem a Hobbitot

nekem kurvára tetszik, simán hozta amit vártam.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Dec 15 2013 02:51pm
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt! :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 15 2013 02:53pm
Quote (Fezmin @ 15 Dec 2013 22:51)
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt! :)


igazából ha láttad az első részt és érdekel akkor elmész

legalábbis engem nem tud lebeszélni róla 1-2 rossz vélemény, elmegyek ennek ellenére is ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 15 2013 03:32pm
Quote (Fezmin @ Dec 15 2013 09:51pm)
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt! :)


ugyanolyan szar mint az első
ha az első tetszett megnézheted a másodikat is
de lesz 3. rész is, szal ebben sincs végjáték
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Dec 16 2013 12:03pm
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2013 21:53)
igazából ha láttad az első részt és érdekel akkor elmész

legalábbis engem nem tud lebeszélni róla 1-2 rossz vélemény, elmegyek ennek ellenére is ^^


Annyira azért nem vártam mint a Messiást, csak kampós az orrom és lehet inkább majd megnézem itthon :)


Quote (Vismajor @ 15 Dec 2013 22:32)
ugyanolyan szar mint az első
ha az első tetszett megnézheted a másodikat is
de lesz 3. rész is, szal ebben sincs végjáték



Hát valószínűleg itthon mozizás lesz majd, pláne így Karácsony előtt. :)
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 16 2013 12:12pm
Quote (Fezmin @ 15 Dec 2013 21:51)
Az Éhezők Viadalának a második részét látta már valaki? Ha igen vélemény? Azt akarjuk a párommal megnézni imax 3d-ben, de csak ha megéri kiadni rá a pénzt! :)


nekem kifejezetten tetszett, imo sokkal jobb volt mint az elsö rész. cseppet se bántam meg a mozit. 3d-t én utalom, arra nem adok ki pénzt. ha a sima dragabb lenne is arra mennék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111211131114111511161650Next
Add Reply New Topic New Poll