Quote (Anarkin @ 15 Dec 2013 21:53)
igazából ha láttad az első részt és érdekel akkor elmész
legalábbis engem nem tud lebeszélni róla 1-2 rossz vélemény, elmegyek ennek ellenére is ^^
Annyira azért nem vártam mint a Messiást, csak kampós az orrom és lehet inkább majd megnézem itthon

Quote (Vismajor @ 15 Dec 2013 22:32)
ugyanolyan szar mint az első
ha az első tetszett megnézheted a másodikat is
de lesz 3. rész is, szal ebben sincs végjáték
Hát valószínűleg itthon mozizás lesz majd, pláne így Karácsony előtt.
