d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1111011111112111311141650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Dec 8 2013 10:09am
Paranoia , egynek elment 6/10
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 11 2013 12:09pm
teh family (2013)
7/10 egyszer nezheto foleg a csaj miatt ^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 11 2013 08:32pm
egész jó volt az új Hobbit
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 11 2013 11:16pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 12 2013 03:32am)
egész jó volt az új Hobbit



Én kicsit félek tőle az előzetes alapján. PJ túl sok mellékszálat tett bele.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Dec 12 2013 01:06am
Quote (-joey- @ 12 Dec 2013 06:16)
Én kicsit félek tőle az előzetes alapján. PJ túl sok mellékszálat tett bele.


Tronok harca után nem létezik olyan hogy túl sok mellékszál.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 12 2013 04:12am
Quote (Psyclon @ Dec 12 2013 08:06am)
Tronok harca után nem létezik olyan hogy túl sok mellékszál.


:D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 12 2013 05:28am
Quote (-joey- @ 12 Dec 2013 06:16)
Én kicsit félek tőle az előzetes alapján. PJ túl sok mellékszálat tett bele.


a harmadikba csak belefer
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 12 2013 05:53am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Dec 2013 04:32)
egész jó volt az új Hobbit


várom már én is
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 12 2013 02:44pm
jó horrorfilm? (2013-ban nem néztem még horrort)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2013 03:08pm
Quote (AngryBug @ Dec 12 2013 09:44pm)
jó horrorfilm? (2013-ban nem néztem még horrort)


conjuring
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111011111112111311141650Next
Add Reply New Topic New Poll