d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1110911101111111211135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 19 2011 10:34am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 19 2011 10:35am
Quote (Nerz8 @ 19 Dec 2011 17:25)
nővéremnek (nn pic) nemrég mutattam a 9gaget és azóta naponta nézi (pedig régebben azt sem tudta, hogy mik azok a meme-ek, etc :D )


hány éves? amúgy szegény már egy hanyatló 9gaget ismerhetett csak meg :-(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 19 2011 10:40am
Quote (Nerz8 @ 19 Dec 2011 17:25)
nővéremnek (nn pic) nemrég mutattam a 9gaget és azóta naponta nézi (pedig régebben azt sem tudta, hogy mik azok a meme-ek, etc :D )


azért én facebookon már lestalkeltem!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 19 2011 10:59am
azt sem tudom mikor voltam utoljára hun-1-en
de azért Kajnista osztja az észt

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 19 2011 11:00am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 19 2011 11:43am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 19 2011 12:31pm
A dec 21-i gazdtört vizsga meg lesz tartva a jelentkezők létszámától függetlenül. Felhívom az egész évfolyam figyelmét, hogy használják ki a megadott vizsganapokat, természetesen a megadott létszám-lehetőségen belül. Amennyiben nem teszik - és így "fél házzal" fognak vizsganapok lefutni - a maguk baja!!! Január 20. után nem lesz lehetőség pót vizsganapok utólagos beiktatására!!!

nem szarral gurigázik az öreg
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 19 2011 12:32pm
Mi volt ez Nescafés ,,botrány"?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 19 2011 12:44pm


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110911101111111211135001Next
Closed New Topic New Poll