☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
1109
1110
1111
1112
1113
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 589024
Replies: 50000
Track Topic
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#11101
Dec 19 2011 10:34am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#11102
Dec 19 2011 10:35am
Quote (Nerz8 @ 19 Dec 2011 17:25)
nővéremnek (nn pic) nemrég mutattam a 9gaget és azóta naponta nézi (pedig régebben azt sem tudta, hogy mik azok a meme-ek, etc
)
hány éves? amúgy szegény már egy hanyatló 9gaget ismerhetett csak meg :-(
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#11103
Dec 19 2011 10:40am
Quote (Nerz8 @ 19 Dec 2011 17:25)
nővéremnek (nn pic) nemrég mutattam a 9gaget és azóta naponta nézi (pedig régebben azt sem tudta, hogy mik azok a meme-ek, etc
)
azért én facebookon már lestalkeltem!
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#11104
Dec 19 2011 10:46am
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6d/The_Garden_of_Earthly_Delights_by_Bosch_High_Resolution.jpg
ezt vajon warnos imgzni? ^^
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#11105
Dec 19 2011 10:48am
http://www.tehgiraffe.com/pix/2010/10/1287929905-Baby_elephant_kicked.gif
szegény 8DDD
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#11106
Dec 19 2011 10:59am
azt sem tudom mikor voltam utoljára hun-1-en
de azért Kajnista osztja az észt
This post was edited by Ghostmasterq on Dec 19 2011 11:00am
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#11107
Dec 19 2011 11:43am
Tomiéknál tényleg nem szarral gurigáznak
http://techcrunch.com/2011/12/18/saudi-prince-pumps-300-million-into-twitter/
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#11108
Dec 19 2011 12:31pm
A dec 21-i gazdtört vizsga meg lesz tartva a jelentkezők létszámától függetlenül. Felhívom az egész évfolyam figyelmét, hogy használják ki a megadott vizsganapokat, természetesen a megadott létszám-lehetőségen belül. Amennyiben nem teszik - és így "fél házzal" fognak vizsganapok lefutni - a maguk baja!!! Január 20. után nem lesz lehetőség pót vizsganapok utólagos beiktatására!!!
nem szarral gurigázik az öreg
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#11109
Dec 19 2011 12:32pm
Mi volt ez Nescafés ,,botrány"?
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#11110
Dec 19 2011 12:44pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1109
1110
1111
1112
1113
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact