d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1110911101111111211131650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 30 2013 08:48am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2013 01:59)
és annak volt értelme?


hollywoodi mainstream film, sokat nem vártam tőle, egynek elment. Azt nem mondom rá, hogy fos, de olyan túl sokat nem nyújtott
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Nov 30 2013 04:19pm
ez az uj x-men resz a Farkas egy nagy csalodas volt.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 2 2013 08:12pm
detachment

8,5/10
annyi a problemam vele, hogy tul sok problemat olel fel
kevesebb szalon, azokat jobban kifejtve sokkal kerekebb tortenet lehetett volna belole

csak erosen dramakedveloknek ajanlom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2013 09:38am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 5 2013 06:41pm
mit nezzek hnap moziban?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2013 06:42pm
Quote (AngryBug @ 6 Dec 2013 02:41)
mit nezzek hnap moziban?


a felhozatal alapján én Phillips kapitány-t szemeltem ki szombatra
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2013 03:19am
Quote (Flutter @ 3 Dec 2013 04:12)
detachment

8,5/10
annyi a problemam vele, hogy tul sok problemat olel fel
kevesebb szalon, azokat jobban kifejtve sokkal kerekebb tortenet lehetett volna belole

csak erosen dramakedveloknek ajanlom


ty, erre biza ra fogok kukkantani.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Dec 7 2013 12:05pm
Quote (Flutter @ Dec 3 2013 03:12am)
detachment

8,5/10
annyi a problemam vele, hogy tul sok problemat olel fel
kevesebb szalon, azokat jobban kifejtve sokkal kerekebb tortenet lehetett volna belole

csak erosen dramakedveloknek ajanlom


frankó film volt, nagyon bejött
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 8 2013 09:16am
Empire State egészen bejött, pedig olyan kis semmilyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110911101111111211131650Next
Add Reply New Topic New Poll