d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1110111112113114473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 1 2021 02:06pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 02:43pm
lvl24 lettem, valakit leszophatok egy normal huzasert?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2021 02:52pm
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 19:08)
Igy van, telnek a napok és nagyon sok player nekiállt farmolni és a többi resettel ellentétben itt most sima mfeléből is simán meg lehetett gazdagodni, mondjuk forgatni is kell az fg-t erősen.

Pl én ugye inkább kulcsokból szedtem össze az fg-m, de az csak a fele, sztem simán megvan a másik fele az hogy piacozok, pl 1200ért sikerült snappelnem egy ohmot, vettem hozzá istet 400ért és malt 150ért és eladtam az unid cta-t 2.8k-ért. Vagy megvettem 110ért az eth cv-t és perf insightot raktam bele és eladtam 1k-ért, de rengeteg ilyen volt.

Eth armorok közt is van egy nagy zuhanás, egyes ritka armor tipusok 2-300 fg-ért mennek el, de sima great hauberk s társai meg 30-50fg socket nélkül. Abba ugye larzuk tuti 4et tesz, lyuk meg 25%. Én kettőt is kilyukasztottam cubeban, wire fleece és gh, vettem umpult 150ért, és eladtam a stonet 5-600ért.


Amugy az eth armorokat már nem lehet socket bugolni?

Csináltam egy 4 sox hellforge platet de nem nőtt rajta a def
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 1 2021 02:53pm
Quote (josheide @ 1 Oct 2021 22:52)
Amugy az eth armorokat már nem lehet socket bugolni?

Csináltam egy 4 sox hellforge platet de nem nőtt rajta a def

Nem
már bétában kivették
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Oct 1 2021 04:06pm
Nagyjából kész, igazából majdnem ugyanaz a kettő ( D2 & D2R ), eléggé gyorsan haladtam.

A probléma ott lesz, hogy kellő gyorsasághoz ugyanúgy 1920x1080-t kell használni és a default brightness etc beállításokat, mint amit én. ( imagesearch alapon megy )

Vagy majd megmutatom, hogy lehet más res és monitor settings mellett beállítani.

--

Hogyan működik?

1. Az egész lényege, hogy beállítom a run sorrendjét, illetve waypointokat:

pl.: D2.zones := [ "Lower Kurast|7", "Dry Hills|5", "Durance Of Hate Level 2|3", "Catacombs Level 2|7" ]

Offline modeban WP után automata átállítja a players settings-et az adott értékre. Ha van CTA, akkor autocast-ot is be lehet állítani.

2. Ezek után elkezdődik a run. El kell indítani nálam a negyedik egér button, de szabadon konfigurálható kb. bármire.

3. Majd odasétálsz a WP-hez és auto kiválasztja a megadott WP-t, ha következő zonát elindítod, és várakozik a WP-ig.

4. Ez így megy a run végéig, majd kreál egy új gamet.

Én így toltam D2-t elég sokat, és sokkal kényelmesebb volt runolni, ha manuálisan csinálom elkalandozik a figyelmem, abbahagyom a run-t, stb.

--

Mivel sokan féltik az acc-jukat ( többek között én is ), ezért megpróbálom safe-re csinálni, hogy semmilyen gombot ne küldjön a d2-be. ( detektálja, hogy menüben, ingame, etc van jatek, de minden action-t a user hajt végre, a log meg a gui így is működhet )

Viszont van mód elég sok mindenre, többnyire baromi felesleges click-ek, ide-oda mozgatása az egérnek.

--

Az MF logger kész. Nagyjából ilyen a log.

runID | area / zone in sec | area / zone name

1/4, 2/4 ... progress

|7, |5 players settings offline mode-ban

end of run a total runtime meg hogy milyen itemek estek, ha jól emlékszem, akkor az adott zónához kerül az item

Quote
1 0.86 Town
1 59.44 1/4 Lower Kurast|7
1 13.59 2/4 Dry Hills|5
1 6.59 3/4 Durance Of Hate Level 2|3
1 9.27 4/4 Catacombs Level 2|7
1 89.75 01-10-21 22:11:08 Vikrama Shako End of run
2 6.50 Town
2 25.58 1/4 Lower Kurast|7
2 7.56 2/4 Dry Hills|5
2 6.78 3/4 Durance Of Hate Level 2|3
2 46.70 4/4 Catacombs Level 2|7
2 93.13 01-10-21 23:09:24 Vikrama End of run
3 11.36 Town
3 10.41 1/4 Lower Kurast|7
3 12.52 2/4 Dry Hills|5
3 7.48 3/4 Durance Of Hate Level 2|3
3 5.00 4/4 Catacombs Level 2|7
3 46.77 01-10-21 23:22:35 Vikrama End of run
4 7.95 Town
4 12.84 1/4 Lower Kurast|7
4 7.81 2/4 Dry Hills|5
4 7.81 3/4 Durance Of Hate Level 2|3
4 8.14 4/4 Catacombs Level 2|7
4 44.56 01-10-21 23:29:55 Vikrama End of run


Ez pedig a teljes kép:

Három részes top gui. ( maga a gui elég könnyen testreszabható, font, méretek, szín, etc. csak sajnos sok elemet is kitakarhat, illetve más layout-hoz már bele kelle nyúlni mélyebben )

Bal: total run | total run today | charname | last item %x% runs ago

Közép: aktuális idő | zonán belül eltöltött idő ( ez nullázódik az wp után, van zzz loading screen mode )

Jobb: aktuális zóna | total runtime | run progress | total played órában | total played daily órában

Az itemeket manuálisan lehet logolni, ez belekerül az adott run-ba, majd még gondolkozom, mert ha kell fancy chartokat is lehet belőle gyártani.

Esetleg egy Guit készíteni az item loggoláshoz külön.

+ a Lower Kurast, ha WP váltás van, illetve ( ez fade in-out ) meg random d2-s szövegeket lehet kiiratni. Gyakorlatilag egy sima tooltip, később pl. ilyeneket akarok kiiratni, hogy mennyi ido az átlagos-hoz képest, stb

( jobb klikk > kép megnyitással full screen-ben normális a font )



This post was edited by ecnebketto on Oct 1 2021 04:22pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Oct 1 2021 04:13pm
Quote (ecnebketto @ 2 Oct 2021 00:06)
Nagyjából kész, igazából majdnem ugyanaz a kettő ( D2 & D2R ), eléggé gyorsan haladtam.

A probléma ott lesz, hogy kellő gyorsasághoz ugyanúgy 1920x1080-t kell használni és a default brightness etc beállításokat, mint amit én. ( imagesearch alapon megy )

Vagy majd megmutatom, hogy lehet más res és monitor settings mellett beállítani.

--

Hogyan működik?

1. Az egész lényege, hogy beállítom a run sorrendjét, illetve waypointokat:

pl.: D2.zones := [ "Lower Kurast|7", "Dry Hills|5", "Durance Of Hate Level 2|3", "Catacombs Level 2|7" ]

Offline modeban WP után automata átállítja a players settings-et az adott értékre. Ha van CTA, akkor autocast-ot is be lehet állítani.

2. Ezek után elkezdődik a run. El kell indítani nálam a negyedik egér button, de szabadon konfigurálható kb. bármire.

3. Majd odasétálsz a WP-hez és auto kiválasztja a megadott WP-t, ha következő zonát elindítod, és várakozik a WP-ig.

4. Ez így megy a run végéig, majd kreál egy új gamet.

Én így toltam D2-t elég sokat, és sokkal kényelmesebb volt runolni, ha manuálisan csinálom elkalandozik a figyelmem, abbahagyom a run-t, stb.

--

Mivel sokan féltik az acc-jukat ( többek között én is ), ezért megpróbálom safe-re csinálni, hogy semmilyen gombot ne küldjön a d2-be. ( detektálja, hogy menüben, ingame, etc van jatek, de minden action-t a user hajt végre, a log meg a gui így is működhet )

Viszont van mód elég sok mindenre, többnyire baromi felesleges click-ek, ide-oda mozgatása az egérnek.

--

Az MF logger kész. Nagyjából ilyen a log.

runID | area / zone in sec | area / zone name

1/4, 2/4 ... progress

|7, |5 players settings offline mode-ban

end of run a total runtime meg hogy milyen itemek estek, ha jól emlékszem, akkor az adott zónához kerül az item



Ez pedig a teljes kép:

Három részes top gui. ( maga a gui elég könnyen testreszabható, font, méretek, szín, etc. csak sajnos sok elemet is kitakarhat, illetve más layout-hoz már bele kelle nyúlni mélyebben )

Bal: total run | total run today | charname | last item %x% runs ago

Közép: aktuális idő | zonán belül eltöltött idő ( ez nullázódik az wp után, van zzz loading screen mode )

Jobb: aktuális zóna | total runtime | run progress | total played órában | total played daily órában

Az itemeket manuálisan lehet logolni, ez belekerül az adott run-ba, majd még gondolkozom, mert ha kell fancy chartokat is lehet belőle gyártani.

Esetleg egy Guit készíteni az item loggoláshoz külön.

+ a Lower Kurast, ha WP váltás van, illetve ( ez fade in-out ) meg random d2-s szövegeket lehet kiiratni

( jobb klikk > kép megnyitással full screen-ben normális a font )

https://i.imgur.com/IfxteNv.png


Nem Emiliod van.
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 1 2021 04:32pm
csinál valaki baalrunokat?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 2 2021 03:59am


Solo, selffound, minimal geares Assassin playthrough kész.

Lore helm
Spirit sword
Treachery armor
Rhyme shield
Sigon gloves
Sigon belt
Sigon boots
16@res 30 life magic amu
Manald ring
15 mf 16 fire res rare ring

Merc:
Insight Partizan
Duriel armor
Undead Crown helm

Sose volt még assa WT-m, élveztem minden percét. :)

This post was edited by -joey- on Oct 2 2021 04:03am
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 2 2021 04:19am
Quote (vtibor @ Oct 1 2021 10:43pm)
lvl24 lettem, valakit leszophatok egy normal huzasert?


szolj ha kell még help

Quote (-joey- @ Oct 2 2021 11:59am)
https://i.imgur.com/jTMpg3J.jpg

Solo, selffound, minimal geares Assassin playthrough kész.

Lore helm
Spirit sword
Treachery armor
Rhyme shield
Sigon gloves
Sigon belt
Sigon boots
16@res 30 life magic amu
Manald ring
15 mf 16 fire res rare ring

Merc:
Insight Partizan
Duriel armor
Undead Crown helm

Sose volt még assa WT-m, élveztem minden percét. :)


az elég nice, gz

This post was edited by Antarai on Oct 2 2021 04:19am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 2 2021 04:34am
Quote (-joey- @ 1 Oct 2021 07:18)
Én egy olyan érdekes bugot fedeztem fel tegnap, hogy a holy freeze mercem adatlapján egy ideje defiance aurát ír.


Ez nekem is van, de attól még holy freezet nyomat szerencsére
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114473Next
Add Reply New Topic New Poll