d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11101111121131144765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 07:25am
Quote (sylke @ Jun 18 2015 02:18pm)
mit


ANYÁDAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 07:30am
postoltam egy linket és már megy is B)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 07:32am
Quote (-joey- @ Jun 18 2015 02:20pm)
Ezzel a táblázattal nem tudok mit kezdeni. Lehet, hogy külön-külön egymáshoz viszonyítva az alkohol nagyobb károkat okoz, mint egy-egy fajta kábítószer. Ez szerintem inkább annak tudható be, hogy az alkohol legális és sokkal többen fogyasztják. Ha minden kemény drog legális lenne, biztos vagyok benne, hogy a másik oldalra billenne a mérleg az okoztt károkat illetően.


vagy akár rá is kereshetsz hogy "why lsd is good for you" vagy valami hasonlóra, elolvashatod a másik oldal érveit is, és aztán alkothatsz egy saját véleményt úgy hogy ismered mind a két oldalt csak az egyik helyett, és így sokkal kevésbé lesz elfogult a témáról kialakított nézeted


és nem azt mondom hogy vedd át annak az oldalnak a nézeteit amelyik aztmondja hogy nagyon király az lsd toljad bátran, mindig a középút a helyes

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2015 07:33am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 07:45am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 02:32pm)
vagy akár rá is kereshetsz hogy "why lsd is good for you" vagy valami hasonlóra, elolvashatod a másik oldal érveit is, és aztán alkothatsz egy saját véleményt úgy hogy ismered mind a két oldalt csak az egyik helyett, és így sokkal kevésbé lesz elfogult a témáról kialakított nézeted


és nem azt mondom hogy vedd át annak az oldalnak a nézeteit amelyik aztmondja hogy nagyon király az lsd toljad bátran, mindig a középút a helyes


Nem vagyok amúgy ilyen fröcsögve ordító kábítószer-ellenes, és tisztában vagyok vele, hogy ha ésszel fogyasztják, akkor minimális a kockázat. De emellett megvannak a saját tapasztalataim (látott, hallott, átélt), ami miatt én úgy vagyok ezzel, hogy inkább fogyasztok alkoholt (mértékkel), mint bármilyen más kábítószert (mértékkel).

Ha mondjuk szavaznom kellene arról, hogy legalizálják-e a füvet, azt mondanám: igen. Kemény drogokra már határozottan nem.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 07:46am
Quote (-joey- @ Jun 18 2015 02:45pm)
Nem vagyok amúgy ilyen fröcsögve ordító kábítószer-ellenes, és tisztában vagyok vele, hogy ha ésszel fogyasztják, akkor minimális a kockázat. De emellett megvannak a saját tapasztalataim (látott, hallott, átélt), ami miatt én úgy vagyok ezzel, hogy inkább fogyasztok alkoholt (mértékkel), mint bármilyen más kábítószert (mértékkel).

Ha mondjuk szavaznom kellene arról, hogy legalizálják-e a füvet, azt mondanám: igen. Kemény drogokra már határozottan nem.


és mi számít keménydrognak?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 07:47am
Quote (-joey- @ 18 Jun 2015 15:45)
Nem vagyok amúgy ilyen fröcsögve ordító kábítószer-ellenes, és tisztában vagyok vele, hogy ha ésszel fogyasztják, akkor minimális a kockázat. De emellett megvannak a saját tapasztalataim (látott, hallott, átélt), ami miatt én úgy vagyok ezzel, hogy inkább fogyasztok alkoholt (mértékkel), mint bármilyen más kábítószert (mértékkel).

Ha mondjuk szavaznom kellene arról, hogy legalizálják-e a füvet, azt mondanám: igen. Kemény drogokra már határozottan nem.


Es mi szamit kemeny drognak egyebkent nalad? Mert nem ilyen egyertelmu a hatar.


Dat hivemind mate)))

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 18 2015 07:49am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 18 2015 07:48am
:zzz: :zzz: :zzz:
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 18 2015 07:50am
mi számít kemény drognak?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 07:50am
libikókázó faszok?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 07:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 18 2015 02:47pm)
Es mi szamit kemeny drognak egyebkent nalad? Mert nem ilyen egyertelmu a hatar.


Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 02:46pm)
és mi számít keménydrognak?


Szerintem erre sehol nincs hivatalos meghatározás, a köznyelvben pl. a fű könnyűnek számít, a heroin meg keménynek.

De én mondjuk abból indulnék ki, hogy:

- mennyire káros az egésszégre/kiürül vagy nem ürül ki a szervezetből
- mennyire könnyű rászokni
- mennyire kiszámítható a hatása
- stb.

This post was edited by -joey- on Jun 18 2015 07:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131144765Next
Add Reply New Topic New Poll