Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 03:23)
mondom játszok még egyet lefekvés előtt
lost 13-16
lost 12-16
tide
kurvaanyád
ráadásul döntetlenben nukon terrorok voltunka végén, vagy 5 1v1 szitut buktunk el, csipogó bombával, a végén már csak röhögtünk
hülye kérdés, de hogy lehet döntetlent játszani bombarakósban?
Quote (putincykavodka @ 8 Jan 2014 07:45)
Hogy 15-15 lesz a vege

ja, én azt hittem akkor is 16-ig megy
t4i
This post was edited by Klontar on Jan 8 2014 12:47am