d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1110111112113114614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 7 2014 06:54pm
Quote (Anarkin @ 8 Jan 2014 02:47)
előbb játszottam olyan teamben hogy a fele unranked volt

azt hittem kiégnek a szemeim attól amit látok

majdnem szétvertem mindent magamkörül


valahogy minket is be kell osztani :C
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 07:08pm
srác ezt lőtte 1hittel kezdőről

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 08:19pm
your face when 3x lövöd fejbe fán keresztül, és pattognak le róla a golyók

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 7 2014 08:23pm
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 01:47am)
előbb játszottam olyan teamben hogy a fele unranked volt

azt hittem kiégnek a szemeim attól amit látok

majdnem szétvertem mindent magamkörül


mondom játszok még egyet lefekvés előtt
lost 13-16
lost 12-16
tide
kurvaanyád
ráadásul döntetlenben nukon terrorok voltunka végén, vagy 5 1v1 szitut buktunk el, csipogó bombával, a végén már csak röhögtünk
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 12:32am
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 03:23)
mondom játszok még egyet lefekvés előtt
lost 13-16
lost 12-16
tide
kurvaanyád
ráadásul döntetlenben nukon terrorok voltunka  végén, vagy 5 1v1 szitut buktunk el, csipogó bombával, a végén már csak röhögtünk


hülye kérdés, de hogy lehet döntetlent játszani bombarakósban?

Quote (putincykavodka @ 8 Jan 2014 07:45)
Hogy 15-15 lesz a vege :d


ja, én azt hittem akkor is 16-ig megy
t4i

This post was edited by Klontar on Jan 8 2014 12:47am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 12:45am
Quote (Klontar @ Jan 8 2014 08:32am)
hülye kérdés, de hogy lehet döntetlent játszani bombarakósban?


Hogy 15-15 lesz a vege :d
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 01:33am
Na ezért nem játszom egyedül :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2014 02:05am
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 03:08am)
srác ezt lőtte 1hittel kezdőről

http://1.1.1.5/bmi/3.ii.gl/UtG2m7.png


Egyszer infernó házból ugrottam ki és rálőttem noscope a gyerekre aki a szénán guggolt, fejes -> meghal a széna előtt (miden) álló is fejes felon keresztülbe
Best frag of my life
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 03:32am
Quote (cowding @ Jan 8 2014 10:05am)
Egyszer infernó házból ugrottam ki és rálőttem noscope a gyerekre aki a szénán guggolt, fejes -> meghal a széna előtt (miden) álló is fejes felon keresztülbe
Best frag of my life


.
Kispatrikk mar csben is hekkel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 05:08am
hogy lehetek overwatch?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114614Next
Add Reply New Topic New Poll