Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 12 2013 02:16am)
az enemy befagyasztotta a hs-em miutan tutira nyertem volna, nemtudok jatszani semmit es nemtudok passolni se, kösz teso etc a hacket meg a loset
utana meg lépnék vissza de folyton kibasz a játék, elég gz
ja nem, hanem crashelt az egesz eu region, remelem azert a losst megkapom érte
Quote (AngryBug @ Dec 12 2013 02:18am)
Blog/10

nemtehetek rola hogy egesz nap nem postol ide senki csak en