d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11101111121131141363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 07:16pm
az enemy befagyasztotta a hs-em miutan tutira nyertem volna, nemtudok jatszani semmit es nemtudok passolni se, kösz teso etc a hacket meg a loset



utana meg lépnék vissza de folyton kibasz a játék, elég gz

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 11 2013 07:21pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 11 2013 07:18pm
Blog/10 :D

This post was edited by AngryBug on Dec 11 2013 07:19pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 07:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 12 2013 02:16am)
az enemy befagyasztotta a hs-em miutan tutira nyertem volna, nemtudok jatszani semmit es nemtudok passolni se, kösz teso etc a hacket meg a loset



utana meg lépnék vissza de folyton kibasz a játék, elég gz



ja nem, hanem crashelt az egesz eu region, remelem azert a losst megkapom érte

Quote (AngryBug @ Dec 12 2013 02:18am)
Blog/10 :D


nemtehetek rola hogy egesz nap nem postol ide senki csak en
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 11 2013 07:35pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 12 2013 01:29am)
ja nem, hanem crashelt az egesz eu region, remelem azert a losst megkapom érte



nemtehetek rola hogy egesz nap nem postol ide senki csak en


max 1 hét és te se fogsz :)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 07:39pm
Quote (AngryBug @ Dec 12 2013 02:35am)
max 1 hét és te se fogsz :)


ja remelem addig megdöglök agyverzesben emiatt a szar miatt



btw az normalis hogy az eddigi ilyen ~10 arena runom alatt 1x sem kaptam legendary choicet a draftnal de még epicet se nagyon max 1-2x
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 11 2013 07:43pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 12 2013 01:39am)
ja remelem addig megdöglök agyverzesben emiatt a szar miatt



btw az normalis hogy az eddigi ilyen ~10 arena runom alatt 1x sem kaptam legendary choicet a draftnal de még epicet se nagyon max 1-2x


mivel en mar 3 accon jatszottam mielott kaptam volna betat, max 4-5 alkalmam volt arenazni, de kb 3-4 alkalommal kaptam (volt h nem csak egyet)

This post was edited by AngryBug on Dec 11 2013 07:43pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 07:51pm
Quote (AngryBug @ Dec 12 2013 02:43am)
mivel en mar 3 accon jatszottam mielott kaptam volna betat, max 4-5 alkalmam volt arenazni, de kb 3-4 alkalommal kaptam (volt h nem csak egyet)


sztem nekem vmi ilyen low budget betakeyt adtak aminek szarabb az rngje mint a rendes kliensnek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 11 2013 08:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Dec 2013 03:51)
sztem nekem vmi ilyen low budget betakeyt adtak aminek szarabb az rngje mint a rendes kliensnek


blizzardnal olvassak ezt a threadet es rajtad rohognek, ugyhogy direkt szopatnak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 11 2013 08:03pm
Quote (bajcli @ Dec 12 2013 03:00am)
blizzardnal olvassak ezt a threadet es rajtad rohognek, ugyhogy direkt szopatnak


nevetek. vicces volt 8-2nel druid ellen jatszottam, volt 2 gecijo legendaryja meg 3 ironbark szarja. csodalkoztam is hogy druid eljut idaig es nem paladin/mage ellen jatszok, megis baszott a kurva mákos anyját én kapnék egyszer olyan jo decket
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 12:36am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 12 Dec 2013 03:39)
ja remelem addig megdöglök agyverzesben emiatt a szar miatt



btw az normalis hogy az eddigi ilyen ~10 arena runom alatt 1x sem kaptam legendary choicet a draftnal de még epicet se nagyon max 1-2x


legendary se minden
nekem egyszer összejött 3 leg + 3 Epic es le 1-3aztam
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131141363Next
Add Reply New Topic New Poll