d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1110111112113114214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,754
Joined: Oct 17 2011
Gold: 1,095.00
May 8 2013 01:04pm
Quote (Rawen @ May 8 2013 08:43pm)
Menj innen.


sajnállak...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2013 01:08pm
Quote (Rawen @ May 8 2013 06:43pm)
Menj innen.


Quote (kopasz007 @ May 8 2013 07:04pm)
sajnállak...


kezdődhet a gyépéharc
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 8 2013 02:01pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2013 19:31)
És ahogy tele nyilazta a ribancot? Szánalmasan próbálják lefesteni a könyvben apránként éreztetett dolgot, hogy joffrey egy genetikai hulladék erőszakos fos
inb4 a könyvben is kinyírja a csajt, én nem emléskzem


engem csak az baszott fel hogy , joffrey addig amig teheti ... csak egy szánalmas rosszindulatú gyerek, de ezt még egy gyerek királytól úgymond el is nézném, de hogy a sorozatba kinyír valakit így már teljesen más a dolog. most megoldhatták volna úgy is hogy kisujj elmondja ros-rol a történetet, de nem rakják bele hogy a kisköcsög telenyilazza.
tehát teljesen megváltoztatták ezzel joffrey karakterét szerintem ami nem jön be, mivel eddig bírtam mint "negatív" személy.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2013 02:06pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2013 19:31)
És ahogy tele nyilazta a ribancot? Szánalmasan próbálják lefesteni a könyvben apránként éreztetett dolgot, hogy joffrey egy genetikai hulladék erőszakos fos
inb4 a könyvben is kinyírja a csajt, én nem emléskzem


a konyvben nem is letezik Rose
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
May 8 2013 03:47pm
Quote (kusziyoker @ May 8 2013 09:01pm)
engem csak az baszott fel hogy , joffrey addig amig teheti ... csak egy szánalmas rosszindulatú gyerek, de ezt még egy gyerek királytól úgymond el is nézném, de hogy a sorozatba kinyír valakit így már teljesen más a dolog. most megoldhatták volna úgy is hogy kisujj elmondja ros-rol a történetet, de nem rakják bele hogy a kisköcsög telenyilazza.
tehát teljesen megváltoztatták ezzel joffrey karakterét szerintem ami nem jön be, mivel eddig bírtam mint "negatív" személy.


a könyvben is ez volt a lényeg, hogy joffrey egy elmeháborodott degenerált kis faszkalap, de bátorsága hogy megöljön valaki sose volt, ezért is eléggé félrevezető hogy most szitává lőtte a (könyvben nem is létező) kurvát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2013 03:52pm
én ezt a kurva lenyilazós részt nem is értettem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2013 03:57pm
Quote (xGurke @ May 8 2013 10:52pm)
én ezt a kurva lenyilazós részt nem is értettem


>margaery nyilazgat a manticoreal, joffreynak feláll rá a farka, margaery rákérdez NÉZNÉL MIKÖZBEN GYILKOLOK MI
>joffrey naná naná
>ezzela sorozat rávilágított joffrey erőszakos jellemére, ráadásként szájába adtak pár mondatot, ahol boldogságtól elcsukló hangon sorolta, melyik király hogy halt meg szenvedett
>miután margaery nyomult joffreyra megjön a kedve, de ezt már csak feltételezzük, rész végén a kurva lóg az ágyról, bb life, joffrey megmutatta önmagát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2013 04:00pm
Quote (Vismajor @ May 8 2013 09:57pm)
>margaery nyilazgat a manticoreal, joffreynak feláll rá a farka, margaery rákérdez NÉZNÉL MIKÖZBEN GYILKOLOK MI
>joffrey naná naná
>ezzela  sorozat rávilágított joffrey erőszakos jellemére, ráadásként szájába adtak pár mondatot, ahol boldogságtól elcsukló hangon sorolta, melyik király hogy halt meg szenvedett
>miután margaery nyomult joffreyra megjön a kedve, de ezt már csak feltételezzük, rész végén a kurva lóg az ágyról, bb life, joffrey megmutatta önmagát


aham
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 8 2013 04:25pm
láttam 1-2 éve az első 3 részt de nemigazán fogott meg, megéri folytatni?

a GoT nők szavazás megfogott :D

This post was edited by AngryBug on May 8 2013 04:26pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 8 2013 04:30pm
Quote (AngryBug @ May 8 2013 11:25pm)
láttam 1-2 éve az első 3 részt de nemigazán fogott meg, megéri folytatni?

a GoT nők szavazás megfogott :D


könyvben 1000x jobb, de meg igy is erdemes nezni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114214Next
Add Reply New Topic New Poll