Quote (Rawen @ 3 Apr 2012 19:42)
Sokkal elviselhetőbb mint régen volt, a co-casterek miatt fejlődött és már nem mond akkora hülyeségeket mint régen(vagy legalábbis nem olyan gyakran :D).
y, de magyaraz a co-caster vmit, ami meg erdekes is.. latni lehet, hogy nem fog tortenni semmi.. erre elkezd vonyitani..

engem az ilyenek zavarnak vele kapcsolatban.