d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11101111121131144683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 3 2012 11:45am
Quote (Rawen @ 3 Apr 2012 19:42)
Sokkal elviselhetőbb mint régen volt, a co-casterek miatt fejlődött és már nem mond akkora hülyeségeket mint régen(vagy legalábbis nem olyan gyakran :D).


y, de magyaraz a co-caster vmit, ami meg erdekes is.. latni lehet, hogy nem fog tortenni semmi.. erre elkezd vonyitani.. :D engem az ilyenek zavarnak vele kapcsolatban.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Apr 3 2012 11:47am
Quote (Rawen @ 3 Apr 2012 19:38)
Beírnám ide,hogy az, hogy egy heroval máshogyan játszanak még nem új metagame. Csak mert újabban nagyon nagy divat lett mindenre ezt mondani, mióta tobi rátalált erre a szóra. A metagame az egész gamet foglalja magában, jelenleg ez split/fast push,

nem Tobi miatt mondtam, playdota-n már 2+ éve ezzel trollkodnak ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2012 11:49am
Quote (Sup3RN0Va @ 3 Apr 2012 19:47)
nem Tobi miatt mondtam, playdota-n már 2+ éve ezzel trollkodnak ^^


Ja ok, mostanában nem sokat jártam arra és jD körül tűnt fel ez nekem, mert ott komolyan gondolják és elég idegesítő :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2012 02:40am
:wacko:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 4 2012 02:44am
taste my... arrow
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2012 12:17pm
na sikerült megint összehoznom egy sokhalálosegykillemsincsvanassistos meccset
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 4 2012 12:20pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Apr 2012 20:17)
na sikerült megint összehoznom egy sokhalálosegykillemsincsvanassistos meccset


mi azzal a gond?
nyertetek?
ha nem, na az a gond. :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2012 12:24pm
Quote (ecneB @ 4 Apr 2012 19:20)
mi azzal a gond?
nyertetek?
ha nem, na az a gond. :D


vesztettünk
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2012 12:28pm
Quote (ecneB @ 4 Apr 2012 19:20)
mi azzal a gond?
nyertetek?
ha nem, na az a gond. :D


azt mondták olyan vagyok,mint állatsimogatóbaN a kisgyerek.. megakarok mindenkit etetni

This post was edited by Ghostmasterq on Apr 4 2012 12:29pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 4 2012 12:29pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 4 2012 08:28pm)
azt mondták olyan vagyok,mint állatsimogatóba a kisgyerek.. megakarok mindenkit etetni


: DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131144683Next
Add Reply New Topic New Poll