d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1110111112113114660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 5 2011 02:56pm
barátnőnek gondoltam veszek egy olcso telot

SE X10 mini pro-t megtudnám venni 4990 akciosan

megér ez annyit? zenét hallgatna rajta meg telefonálás sms egy kis netezés
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2011 03:02pm
Quote (Inakwo @ Dec 5 2011 09:56pm)
barátnőnek gondoltam veszek egy olcso telot

SE X10 mini pro-t megtudnám venni 4990 akciosan

megér ez annyit? zenét hallgatna rajta meg telefonálás sms egy kis netezés


Fahri nagyon dicsére, én majdnem olyat vettem, aztán beszéltem 2 emberrel, akinek olyan van, és nagyon szigorúan eltanácsoltak tőle
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 5 2011 03:04pm
Quote (Vismajor @ 5 Dec 2011 22:02)
Fahri nagyon dicsére, én majdnem olyat vettem, aztán beszéltem 2 emberrel, akinek olyan van, és nagyon szigorúan eltanácsoltak tőle


ez nem az xperia mini pro vagy mi amit most dobtak piacra
mondom 5ezerért venném :d
szerintem annyit meg ér

ami most van anki egy 4 éves full buta samsung valami érintőképernyős de nagyon gyenge
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2011 03:08pm
Quote (Inakwo @ Dec 5 2011 09:56pm)
barátnőnek gondoltam veszek egy olcso telot

SE X10 mini pro-t megtudnám venni 4990 akciosan

megér ez annyit? zenét hallgatna rajta meg telefonálás sms egy kis netezés


Szerintem jó kis teló
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 5 2011 03:10pm
Unokaöcsémnek szeretnék venni egy telót karácsonyra, de azt nem tudom még milyet.
Jóformán netezésre meg villogásra használná, közép árkategória érdekelne

SE xperia Neo-ra gondoltam, mi a véleményetek? Jó lesz, vagy ilyen használatra egy olcsóbb is megteszi?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 5 2011 03:10pm
Quote (anyd @ 5 Dec 2011 22:08)
Szerintem jó kis teló


de remélem egyre gondolunk
mert tudod azota kiadtak egy ujabb verziot

ez még arégi lenne de szerintem 5ezret megér még igy is
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2011 03:14pm
Quote (Inakwo @ Dec 5 2011 10:10pm)
de remélem egyre gondolunk
mert tudod azota kiadtak egy ujabb verziot

ez még  arégi lenne de szerintem 5ezret megér még igy is


ajánlom figyelmedbe az ilyen oldalakat, 2-3 oldalról elolvasod a véleményt, és le tudod szűrni a pro/kontrákat

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_x10_mini_pro_kicsi_a_bors/bevezeto.html
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 5 2011 03:15pm
Quote (anyd @ 5 Dec 2011 22:14)
ajánlom figyelmedbe az ilyen oldalakat, 2-3 oldalról elolvasod a véleményt, és le tudod szűrni a pro/kontrákat

http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_x10_mini_pro_kicsi_a_bors/bevezeto.html


van vele személyes tapasztalatom is
havernek ez van csak ő megvette 80ezerrt amikor kijött

mondjuk semmi baja nem volt még vele, ugy hogy szerintem barátnőmnek tökéletes lesz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2011 03:17pm
Quote (Inakwo @ Dec 5 2011 10:15pm)
van vele személyes tapasztalatom is
havernek ez van csak ő megvette 80ezerrt amikor kijött

mondjuk semmi baja nem volt még vele, ugy hogy szerintem barátnőmnek tökéletes lesz


Haveromnak a kicsit butítottab verzió az x8as van meg, és az is tök jó kis telefon, minőségi, és mindent tud amit egy androidos nagytesó
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 5 2011 03:18pm
Quote (anyd @ 5 Dec 2011 22:17)
Haveromnak a kicsit butítottab verzió az x8as van meg, és az is tök jó kis telefon, minőségi, és mindent tud amit egy androidos nagytesó


x8 is meg a mini pro is 5ezer akkor jo lesz a mini pro :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114660Next
Add Reply New Topic New Poll