Quote (Vismajor @ 5 Dec 2011 22:02)
Fahri nagyon dicsére, én majdnem olyat vettem, aztán beszéltem 2 emberrel, akinek olyan van, és nagyon szigorúan eltanácsoltak tőle
ez nem az xperia mini pro vagy mi amit most dobtak piacra
mondom 5ezerért venném

szerintem annyit meg ér
ami most van anki egy 4 éves full buta samsung valami érintőképernyős de nagyon gyenge