d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1110111112113114440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 12:10pm
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 20:04)
ez meg melyik postra iranyul, te nyomorult?


valyon melyikre te igen zseni ?
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:12pm
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 18:10)
valyon melyikre te igen zseni ?


Honnan a faszombol tudjam, editelted a postot is, meg az idobol sem tudom megmondain, mert en 16:56kor nem postoltam.. sot, meg 15:56kor sem.. Mondd mar el, kerlek szepen.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 12:14pm
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 20:12)
Honnan a faszombol tudjam, editelted a postot is, meg az idobol sem tudom megmondain, mert en 16:56kor nem postoltam.. sot, meg 15:56kor sem.. Mondd mar el, kerlek szepen.


valyon mi a faszomat sikerűlt megfelezned, ami gfx stickybe való ? Ennyire hülye nem lehetsz, tényleg..
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:16pm
kapjátok be mit veszekedtek mindig?
inkább siget csináljatok -.-
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:17pm
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 18:14)
valyon mi a faszomat sikerűlt megfelezned, ami gfx stickybe való ? Ennyire hülye nem lehetsz, tényleg..


tenyleg nem tudom mirol beszelsz baszdmeg

Quote (harcikacsa17 @ 14 Sep 2010 18:16)
kapjátok be mit veszekedtek mindig?
inkább siget csináljatok -.-


ezek szerint senkinek nincs kedve neked siget csinalni, fogd mar fel, baszdmeg...
menj a request reszbe, ott begelj
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 14 2010 12:46pm
PINA PINA ASD ASD ADS FLAME
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 12:51pm
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 20:17)
tenyleg nem tudom mirol beszelsz baSZdmeg



ezek szerint senkinek nincs kedve neked siget csinalni, fogd mar fel, baSZdmeg...
menj a request reszbe, ott begelj


baszdbaszdbaszd
amúgy meg a síg méretére céloztam, de kár veled vesződni..
Member
Posts: 355
Joined: May 29 2009
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:52pm
Quote (banyek @ 14 Sep 2010 18:51)
baszdbaszdbaszd
amúgy meg a síg méretére céloztam, de kár veled vesződni..


nagyon lol vagy
igen, lol vagy bizony
btw jo, hogy belekotsz a baszdmeg-ben az SZ betube, mert annal nagyobb a fail..

This post was edited by Sins on Sep 14 2010 12:54pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 14 2010 12:54pm
Quote (banyek @ Sep 14 2010 06:51pm)
baszdbaszdbaszd
amúgy meg a síg méretére céloztam, de kár veled vesződni..


el kell, hogy keserítselek, a baszd meg a helyes, de ahogy látom neked a szóköz hiánya fel sem tűnt, basz a szótő.
vajon pontos jé
sikerült rövid ü
sig pedig rövid i

most pedig lődd tarkón magad
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 14 2010 12:59pm
Quote (Sins @ 14 Sep 2010 20:52)
nagyon lol vagy
igen, lol vagy bizony
btw jo, hogy belekotsz a baszdmeg-ben az SZ betube, mert annal nagyobb a fail..

gondolod a nyelttani részt emeltem ki?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114440Next
Closed New Topic New Poll