Quote (banyek @ 14 Sep 2010 18:14)
valyon mi a faszomat sikerűlt megfelezned, ami gfx stickybe való ? Ennyire hülye nem lehetsz, tényleg..
tenyleg nem tudom mirol beszelsz baszdmeg
Quote (harcikacsa17 @ 14 Sep 2010 18:16)
kapjátok be mit veszekedtek mindig?
inkább siget csináljatok -.-
ezek szerint senkinek nincs kedve neked siget csinalni, fogd mar fel, baszdmeg...
menj a request reszbe, ott begelj