Quote (TouchCow @ 20 Jan 2012 02:53)
Breaking.Bad.S03.E07.720p.HDTV.X264.RoSubbed-DIMENSION
GYÁÁÁÁ kurva anyjukat hogy lehet így befejezni :DDDDD
nem nézhetek meg még 1 részt, holnap mosott fos leszek...
de a kíváncsiság... túl... erős...
Pedig nagyon epic a 3. évad második fele, gyorsan letoltam az egészet

s4e03nál járok jelenleg de azért kicsit lelassult mint ahogy mindig szokott lenni season vége után
Most nézem,hogy s5 csak az év közepe fele lesz...NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
This post was edited by Rawen on Jan 20 2012 04:57am