d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11101111121131141141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 18 2012 07:15pm
Quote (Saenchai @ 19 Jan 2012 03:08)
később megint nagyon szerethető karakter lesz belőle, de én is szívesen pofánbasztam volna a nyomorékoskodásáért
utána összekapja magát


na, zsír
majd holnap folytatom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2012 07:20pm
Quote (TouchCow @ 19 Jan 2012 02:15)
na, zsír
majd holnap folytatom.


s3e05-öt nézek és itt nem pussy :d

This post was edited by Rawen on Jan 18 2012 07:21pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 19 2012 10:43am
Jessie kesobb igazi badass lesz ^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 19 2012 04:44pm
Skins S04től nem lett eddig jó kedvem -.-
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 19 2012 07:04pm
az arcom breaking bad s03 e6 után:



holnap korán kelek, de meg kell néznem a következő részt és holnap korán kelek...
picsába
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 19 2012 07:08pm
Quote (TouchCow @ Jan 20 2012 03:04am)
az arcom breaking bad s03 e6 után:

http://1.imgland.net/uJRMy.png

holnap korán kelek, de meg kell néznem a következő részt és holnap korán kelek...
picsába


Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 19 2012 07:33pm
Quote (hedgehogsword @ 20 Jan 2012 00:44)
Skins S04től nem lett eddig jó kedvem -.-


azért elég ütős vége van ^^
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 19 2012 07:53pm
Breaking.Bad.S03.E07.720p.HDTV.X264.RoSubbed-DIMENSION

GYÁÁÁÁ kurva anyjukat hogy lehet így befejezni :DDDDD
nem nézhetek meg még 1 részt, holnap mosott fos leszek...
de a kíváncsiság... túl... erős...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 19 2012 07:58pm
Quote (TouchCow @ 20 Jan 2012 02:53)
Breaking.Bad.S03.E07.720p.HDTV.X264.RoSubbed-DIMENSION

GYÁÁÁÁ kurva anyjukat hogy lehet így befejezni :DDDDD
nem nézhetek meg még 1 részt, holnap mosott fos leszek...
de a kíváncsiság... túl... erős...



én is pont most nézem :D
végignéztem


This post was edited by Ghostmasterq on Jan 19 2012 08:07pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2012 04:51am
Quote (TouchCow @ 20 Jan 2012 02:53)
Breaking.Bad.S03.E07.720p.HDTV.X264.RoSubbed-DIMENSION

GYÁÁÁÁ kurva anyjukat hogy lehet így befejezni :DDDDD
nem nézhetek meg még 1 részt, holnap mosott fos leszek...
de a kíváncsiság... túl... erős...


Pedig nagyon epic a 3. évad második fele, gyorsan letoltam az egészet :d s4e03nál járok jelenleg de azért kicsit lelassult mint ahogy mindig szokott lenni season vége után
Most nézem,hogy s5 csak az év közepe fele lesz...NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

This post was edited by Rawen on Jan 20 2012 04:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131141141Next
Add Reply New Topic New Poll