Quote (painkiller8 @ Sat, 22 Nov 2008, 18:20)
nem mert mindjárt jönnek érte

csak hogy ne legyen teljesen offtopic:
http://img385.imageshack.us/img385/6481/2b65a1d430af230c06e899cik4.jpg
nekem nem igazán tetszik, olyan dühös feje van, de egy mosolygos képen biztos szép lenne. rossz választás volt ilyet csinálnia magárol