d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11101111121131144114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 05:07pm
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 01:06)
Ködös sajnos mindenki számára, hogy egész pontosan mi történt =(

Btw kérdés icon_pointr.gif Ezt a Sanctuary-t mire értik ? Ez úgy a Diablo World ? (A1- A5 ?)


sanctuary maga a bolygo
a1 a5 meg nincs a világban csak igy osztották fel
az összes actot megtudod keresni kiv az act4et mert az a föld alatt van
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 05:08pm
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 00:06)
Ködös sajnos mindenki számára, hogy egész pontosan mi történt =(

Btw kérdés icon_pointr.gif Ezt a Sanctuary-t mire értik ? Ez úgy a Diablo World ? (A1- A5 ?)


az, olyan, mint nálunk a Föld.

/e fudeértelmesenfogalmazok.

This post was edited by bajcli on Jul 3 2008 05:08pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 05:09pm
Quote (Floodban @ Fri, 4 Jul 2008, 01:07)
sanctuary maga a bolygo
a1 a5 meg nincs a világban csak igy osztották fel
az összes actot megtudod keresni kiv az act4et mert az a föld alatt van


Nájsz biggrin.gif

/ yy, a1 - a5-öt már végigpásztáztam a térképen biggrin.gif /
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2008 05:09pm
Quote (bajcli @ Fri, Jul 4 2008, 12:08am)
az, olyan, mint nálunk a Föld.

/e fudeértelmesenfogalmazok.


érthető volt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 05:10pm
Quote (rockerdave @ Fri, 4 Jul 2008, 00:09)
érthető volt


ja, de mennyivel egyszerűbb lett volna úgy, hogy "az a bolygó neve"? huh.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 05:16pm
XD
ojan lyo titeket olvasni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 3 2008 05:17pm
Quote (bajcli @ Fri, Jul 4 2008, 12:10am)
ja, de mennyivel egyszerűbb lett volna úgy, hogy "az a bolygó neve"? huh.gif


nem biztos,hogy felfogták volna páran
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 05:18pm
http://www.youtube.com/watch?v=BDhXfd1x2Ks&feature=related ez is jó unsure.gif

namindegynemideakartamdemostmárittmarad sad.gif

This post was edited by Vharimatras on Jul 3 2008 05:18pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 05:19pm
Quote (Vharimatras @ Fri, 4 Jul 2008, 01:18)


de most muszáj offolnod?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 3 2008 05:20pm
Quote (Floodban @ Fri, Jul 4 2008, 12:19am)
de most muszáj offolnod?


editeltem, nem direkt volt sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11101111121131144114Next
Closed New Topic New Poll