Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 00:06)
Ködös sajnos mindenki számára, hogy egész pontosan mi történt =(
Btw kérdés
Ezt a Sanctuary-t mire értik ? Ez úgy a Diablo World ? (A1- A5 ?) az, olyan, mint nálunk a Föld.
/e fudeértelmesenfogalmazok.
This post was edited by bajcli on Jul 3 2008 05:08pm