d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1110111112113114162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 22 2009 02:40pm
Quote (MaRiNe_FaiTh @ Sun, Mar 22 2009, 11:32am)
nem vagyok oda az ilyen japán dolgokért őszintén szólva biggrin.gif


akkor ne postolj ide.
naszóval azon gondolkodom hogy, hogyha tousen aizen meg ichimaru változtatták át a régi kapitányokat és alkapitányokat vaizardá akkor, lehet hogy őkis azok csak, mondjuk ök teljesen át tudnak alakulni?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2009 02:50pm
Quote (jspogmg @ Sun, 22 Mar 2009, 21:40)
akkor ne postolj ide.
naszóval azon gondolkodom hogy, hogyha tousen  aizen meg ichimaru változtatták át a régi kapitányokat és alkapitányokat vaizardá akkor, lehet hogy őkis azok csak, mondjuk ök teljesen át tudnak alakulni?


HOGY MIVAN?! melyik kapitanyokat / alkapitanyokat? Szerintem en valamirol lemaradtam, pedig a legujabb mangaig elolvastam eddig az egeszet ¬_¬
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 22 2009 02:51pm
Quote (jspogmg @ Sun, Mar 22 2009, 10:40pm)
akkor ne postolj ide.
naszóval azon gondolkodom hogy, hogyha tousen  aizen meg ichimaru változtatták át a régi kapitányokat és alkapitányokat vaizardá akkor, lehet hogy őkis azok csak, mondjuk ök teljesen át tudnak alakulni?


most már lehet azok de nem tartom valószínűnek, mert az a gömb (hógolyónak hivam mert nemtudom a nevét xD) még nem használható és az kellett volna neki(k)
a kapitányokkal csak kísérleteztek hogy hogyan tudnának nagyobb erőre szert tenni
imo

Quote (Moonflow @ Sun, Mar 22 2009, 10:50pm)
HOGY MIVAN?! melyik kapitanyokat / alkapitanyokat? Szerintem en valamirol lemaradtam, pedig a legujabb mangaig elolvastam eddig az egeszet ¬_¬


anime (most van a visszaemlékezés animeben amikor még aizen hadnagy volt csak)

This post was edited by kopek66 on Mar 22 2009 02:52pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2009 02:53pm
Quote (kopek66 @ Sun, 22 Mar 2009, 21:51)
most már lehet azok de nem tartom valószínűnek, mert az a gömb (hógolyónak hivam mert nemtudom a nevét xD) még nem használható és az kellett volna neki(k)
a kapitányokkal csak kísérleteztek hogy hogyan tudnának nagyobb erőre szert tenni
imo

anime (most van a visszaemlékezés animeben amikor még aizen hadnagy volt csak)


Jaaaaaaaaaaaa, azt hittem mar elorebb vagytok, es most valami olyanrol van szo, amit meg nem hallottam biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 22 2009 02:53pm
mangat eddig nem nagyon nezegettem, de kopek mar adott linket hozza hug.gif tehat csak 310. ig lattam
en inkabb azt nem ertem hogy az a faszi (aki regen kapitany volt, mostmeg mar a foldon van es ilyen idiota zoldfeher sapija van, nevet nemtom mert byakuyan kivul senkinek nem tudtam megjegyezni) latta mar hogy aizen ilyenekkel kiserletezik, akkor hogy lehet az hogy utana aizen megis kapitany lett? unsure.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 22 2009 02:54pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, Mar 22 2009, 10:53pm)
mangat eddig nem nagyon nezegettem, de kopek mar adott linket hozza hug.gif tehat csak 310. ig lattam
en inkabb azt nem ertem hogy az a faszi (aki regen kapitany volt, mostmeg mar a foldon van es ilyen idiota zoldfeher sapija van, nevet nemtom mert byakuyan kivul senkinek nem tudtam megjegyezni) latta mar hogy aizen ilyenekkel kiserletezik, akkor hogy lehet az hogy utana aizen megis kapitany lett? unsure.gif


ANIME SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!
mert a zöldsapkást ítélték el aizen tette miatt
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2009 02:56pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sun, 22 Mar 2009, 21:53)
mangat eddig nem nagyon nezegettem, de kopek mar adott linket hozza hug.gif tehat csak 310. ig lattam
en inkabb azt nem ertem hogy az a faszi (aki regen kapitany volt, mostmeg mar a foldon van es ilyen idiota zoldfeher sapija van, nevet nemtom mert byakuyan kivul senkinek nem tudtam megjegyezni) latta mar hogy aizen ilyenekkel kiserletezik, akkor hogy lehet az hogy utana aizen megis kapitany lett? unsure.gif


Urahara Kisuke, btw........
Egyik legnagyobb arc egesz Bleachben biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 22 2009 02:56pm
Quote (kopek66 @ Sun, Mar 22 2009, 09:54pm)
ANIME  SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!
mert a zöldsapkást ítélték el aizen tette miatt


lol biggrin.gif
kis buzik
sad.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 22 2009 02:57pm
Quote (Moonflow @ Sun, Mar 22 2009, 09:56pm)
Urahara Kisuke, btw........
Egyik legnagyobb arc egesz Bleachben biggrin.gif


jaja, igy mar beugrik ^^
ha byakuya nem lenne o lenne a kedvencem hug.gif
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 22 2009 03:05pm
de a tessai meg a hachi azok honnan jöttek eredetileg? soul society királyi küldöttei?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114162Next
Add Reply New Topic New Poll