Quote (kabraxis6 @ Sun, Mar 30 2008, 06:09pm)
Lol Koni, ennel SOKKAL durvabbat vartam 8D
Np, nem jon az ihlet, de egyelore nem idegesit.
Ja, meg azt nem tudom, (azon kivul, hogy nagyon jellegezetes amit csinalni szoktam), hogy honnan tudtad, hogy en csinaltam a siget 8D
én is komolyabb osztásra számítottam

am a textből tudtam én is h te csináltad