d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1110111112113114183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Mar 19 2009 11:06am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 19 Mar 2009, 19:06)
nincs meg ra az esely
ha statban meg esetleg jobban is jonnel ki, akkor sem ad 250 koruli defet, ami kura sokat szamit bvb-nek


ik alsó settel jobban jársz, ha ennyire a defre hajtasz smile.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 19 2009 11:07am
Quote (Calypsol @ Thu, Mar 19 2009, 06:06pm)
ik alsó settel jobban jársz, ha ennyire a defre hajtasz smile.gif


es nehogy azt hidd, hogy nincsenek ik setes bvb-k
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2009 11:08am
Mér van az h kb az elmúlt 10 oldalon 1 trophy sincs?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 19 2009 11:09am
Quote (xGurke @ Thu, Mar 19 2009, 06:08pm)
Mér van az h kb az elmúlt 10 oldalon 1 trophy sincs?


mert olyan sokat aktivan mf-elnek, hogy ertelmet vesztette a topic?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 19 2009 11:13am
Quote (Calypsol @ Thu, 19 Mar 2009, 18:05)
Utána kéne számolni, még mindig azt mondom, de megvan az esély rá. smile.gif


kitarto vagy caly smile.gif
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Mar 19 2009 11:14am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 19 Mar 2009, 19:07)
es nehogy azt hidd, hogy nincsenek ik setes bvb-k


Akkor jó, mld bvb-men is ik volt alul wink.gif

Akkor meg nem tudom, minek a vita...ik jobb, olcsóbb és gazdaságosabb, mint steel

Quote (GoreKnight9 @ Thu, 19 Mar 2009, 19:13)
kitarto vagy caly smile.gif


Jóhogy. Véleményre is adok, de azért ne kezeljük tényként! smile.gif

This post was edited by Calypsol on Mar 19 2009 11:15am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2009 11:22am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, Mar 19 2009, 05:09pm)
mert olyan sokat aktivan mf-elnek, hogy ertelmet vesztette a topic?


és akkor mért írna mégis ide?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 19 2009 11:35am
Quote (Taszilo.^ @ Thu, 19 Mar 2009, 17:04)
most megbeszeltetek, hogy nekem mindig igazam van
jo, vegulis ez is sok postot jelent... xd


ne legyél már rici pls...
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2009 11:42am
Quote (Oberon_os @ Thu, 19 Mar 2009, 18:35)
ne legyél már rici pls...


valakinek mindig kibaszott okosnak kell lennie
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 19 2009 11:45am
Quote (Calypsol @ Thu, Mar 19 2009, 06:14pm)
Akkor jó, mld bvb-men is ik volt alul wink.gif

Akkor meg nem tudom, minek a vita...ik jobb, olcsóbb és gazdaságosabb, mint steel


nem jobb
azok tesznek ik-t akik nem engedhetik meg maguknak, hogy olyan haj cuccokkat tegyenek fel, amik mar jobbak, mint az ik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114183Next
Closed New Topic New Poll