Nekem is lassú, már azt hittem hogy itthon van valami ^^
De ezek szerint a szolgáltatójával vannak a gondok megint :/
Quote (sageta @ Sun, 19 Apr 2009, 19:53)
cs all ahoz hogy kapjak csillagot minimum mennyit kell donolni Njaguarnak?! meg hogy-?! :D kösz
Ha akarsz csillagot, csak küldd el nekem az fg-t és csinálom
