d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1110111112113114232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 19 2009 12:00pm
Quote (sageta @ Sun, Apr 19 2009, 06:53pm)
cs all ahoz hogy kapjak csillagot minimum mennyit kell donolni Njaguarnak?! meg hogy-?! :D  kösz


200-220 fg környékén van a szürke csillag

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16597774

This post was edited by beni on Apr 19 2009 12:00pm
Member
Posts: 11,668
Joined: Aug 9 2008
Gold: 266.60
Apr 19 2009 12:01pm
Quote (beni @ Sun, Apr 19 2009, 06:00pm)
200-220 fg környékén van a szürke csillag

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16597774


köszike :)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Apr 24 2009 12:34am
most nem akartam egy topikba sem spamelni a kerdest, de csak nalam ilyen kurva lassu mind a sima forumresz mind az ls?
a pingem kicsit ingadozo szerverfigyeloket elnezve (mondjuk a lassulas merteke es a pingem ugralasa messze nem aranyos egymassal) de a letoltes meg teljesen jo. :-/
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Apr 24 2009 12:44am
Quote (vtibor @ Fri, 24 Apr 2009, 08:34)
most nem akartam egy topikba sem spamelni a kerdest, de csak nalam ilyen kurva lassu mind a sima forumresz mind az ls?
a pingem kicsit ingadozo szerverfigyeloket elnezve (mondjuk a lassulas merteke es a pingem ugralasa messze nem aranyos egymassal) de a letoltes meg teljesen jo. :-/


Őőő nálam is lassu forum, de én azt hittem a melóhelyi szerver szar. :o
Akkor ezekszerint jsp-vel van a gond.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Apr 24 2009 12:50am
Quote (Zayl @ Fri, 24 Apr 2009, 08:44)
Őőő nálam is lassu forum, de én azt hittem a melóhelyi szerver szar. :o
Akkor ezekszerint jsp-vel van a gond.


Koszi.
Akkor igy nem lesz lefekves elotti mq :-( Pedig mar lvl69 a sammy.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 24 2009 01:40am
Quote (vtibor @ Fri, Apr 24 2009, 08:34am)
most nem akartam egy topikba sem spamelni a kerdest, de csak nalam ilyen kurva lassu mind a sima forumresz mind az ls?
a pingem kicsit ingadozo szerverfigyeloket elnezve (mondjuk a lassulas merteke es a pingem ugralasa messze nem aranyos egymassal) de a letoltes meg teljesen jo. :-/


nekem most pl még pingelni is nehezen sikerült úgy jspt hogy ne legyen 25% lost benne :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 24 2009 01:58am
Nekem is lassú, már azt hittem hogy itthon van valami ^^

De ezek szerint a szolgáltatójával vannak a gondok megint :/

Quote (sageta @ Sun, 19 Apr 2009, 19:53)
cs all ahoz hogy kapjak csillagot minimum mennyit kell donolni Njaguarnak?! meg hogy-?! :D  kösz


Ha akarsz csillagot, csak küldd el nekem az fg-t és csinálom :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 24 2009 02:47am
tényleg elég lassú ez a szar

ede meg 1 noname random :<


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 24 2009 02:48am
Quote (Ad4mz @ Fri, 24 Apr 2009, 09:47)
tényleg elég lassú ez a szar

ede meg 1 noname random :<
http://img4.imageshack.us/img4/3047/kapitnygeccccc.jpg


Ezt már én is megfigyeltem. Néha nem írja ki a nevet, vagy nem bold.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 24 2009 02:22pm
"szabad" más (trade) topikját annak engedélyével 4óránként bumpolni, ha nem és rá az illető?(én)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1110111112113114232Next
Closed New Topic New Poll